Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: PokerSnowie

  1. #1
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás PokerSnowie

    Sziasztok!

    Letöltöttem a 10 napos verziót. És most pár sessiont importáltam amit előzőleg HM2vel végzett elemzéseknél érdekesnek, vagy kérdésesnek találtam. Úgy vettem észre hogy jó rámutat néhány hibára. Bár azt kicsit hiányolom, hogy nem fűz pár szavas magyarázatot, hogy a szerinte rossz move-om miért rossz. De gondolom be kell érnem azzal, hogy azért mert -ev.
    De nem tudom mennyire érdemes a szoftverrre hallgatnom?
    Fórumokat nézve megoszlanak a vélemények de egy úgy vettem észere a használata hasznosságáról talán több a negatív vélemény róla mint a pozitív.
    Egy bizonyos szint felet (amit én nyilván még nem értem el) persze gondolom felesleges, de kezdő játékosoknak érdemes-e használni, illetve rákölteni?
    Köszi előre is a válaszokat!
    Utoljára módosítva: nightfury által: 2016. 03. 15. 19:26

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Én a napokban vettem meg és kicsit csalódott vagyok mert a "MR. 23 bb/100-al veri az ellenfeleket robot"-ot én nagyon verem. Azt hittem jóval erősebb lesz, de néhány új line-t azért ki lehet "ingyen" próbálni vele, ami nem egy rossz opció egy kísérletezgető póker játékosnak.

    Untitled.jpg

    Számtalan ilyen screenshoot-om van. (Jegyzetelem hogy futok ellene) 40-50BB/100-at könnyen lehet hozni rajta. Én kicsit többet vártam tőle.

  3. #3
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nem hallottam még erről a programról korábban. Teszek egy próbát vele, a 10 napos verziójával.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #4
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Az, hogy az ellenfelek eltérő stack méretűek az rendben. De miért kell Hero-nak néha 50bb-vel ücsörögni az asztalnál, ennek mi értelme?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •