Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 59 (59) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Vállalkozni vágyók és/vagy befektetők fóruma

  1. #51
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " már kész lenne a weboldal és be lenne üzemelve" - hát nem tudom mit találtál ki, de kétlem, hogy attól, hogy lenne egy ilyen témájú weblap (ami valószínűleg egyébként már tucatjával van is ilyen-olyan kiadásban ), attól már rögtön dőlne a lé Persze nyilván nem kell telefonban részletekbe menően elmondani mindent, hogy pontosan mit akarsz, de úgy hogy nincs szakértelmed, úgy egészen biztosan nem fog az működni, hogy rajtad kívül senki se tudjon semmit addig amíg nem indul el a biznisz.
    Pont ez az, hogy a legtöbb új alkalmazás kb ezredik változatban csinálja ugyanazt. Ilyen meg nincs. Valaki már kitalálta, le van foglalva egy idevàgó angolnyelvű d0main, de a leginkább ráutaló szabad, és ami fontosabb,h nincs kivitelezve. Talán írtam, h az első év tuti mínusz előjelű lesz, de ez az elindítással, sok adminisztrációs feladattal, nemzetközi alapozással, pályázatokkal fog eltelni. Még egy jogi szakvélemény kell,h jogszerű a dolog, és utána start. Befektető már van szerencsére. Ha ténylegesen elindult a beindítás, akkor itt egy a blogban beszámolok majd a projectről,h hogy halad.
    csabacz likes this.

  2. #52
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hajrá lecsó! Én amatőr pingpongversenyt szervezek most Londonban, ebbe vágtam éppen bele. Vasárnap lesz első alkalommal, és már múlt hét közepe óta teltházas jelentkezés van. Ha jól sikerül, szeretnék ezen a vonalon továbbhaladni.

    TooBigJoe egyéni vállalkozóknak is tudtok segíteni idekint az indulásban?
    Szia. Persze, meg tudom csinálni.

    legyen mondjuk toobigjoe@gmail.com.

    A pingpong is érdekel
    Keep calm and muck!

  3. #53
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy speciális helyzet. Ha programozó lennék, és valami olyasmire jöttem volna rá, amit egy nagyon hozzáértőnek is többször kellene elmondani, mire megértené,h miért jobb ez az új dolog amit kitaláltam, akkor nyilván másként állnék ehhez a dologhoz. Viszont ez amit én akarok annyira egyszerű és magától értetődő, hogy szerintem még ezért nem oldották meg. És ha egy ilyen valakinek elmondom, akinek webfejlesztő és online marketing cége van, akkor ő miért ne nyúlná le azonnal az ötletet, ha van benne potenciál? Gyakorlatilag ha ma elmondtam volna telóban, most már kész lenne a weboldal és be lenne üzemelve. Semmit nem veszít vele, max az egyik fejlesztője pár órai munkáját. Ennyi kell hozzá, egy weblap, egy mobil app és kész. Nem ezen van a lényeg, hanem magán az információn. Ha tudnám,h hogyan kell egy adatbázis kezelőt integrálni egy weblapba, akkor már megcsináltam volna saját kezűleg wezzpage-el. Amúgy ez is mekkora találmány, hihetetlen...
    Könyörgöm ne ilyen ingyenes ló****ból épits weboldalt.

    Legalább vegyél egy Wordpress sablont, kismillió van belőle és 50 dodo, ezek az ingyenes oldalak, wezzpage meg webnode fosok.
    Keep calm and muck!

  4. #54
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könyörgöm ne ilyen ingyenes ló****ból épits weboldalt.

    Legalább vegyél egy Wordpress sablont, kismillió van belőle és 50 dodo, ezek az ingyenes oldalak, wezzpage meg webnode fosok.
    Nekem a wezzpage kurvára tetszik, ****án meg lehet csinálni benne amit meg lehet, az egyéb most még nem elérhető funkciók integrálása kérdéses. De természetesen külön saját, de általam is szerkeszthető weboldalt akarok, külsős céggel megcsináltatni.

  5. #55
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia. Persze, meg tudom csinálni.

    legyen mondjuk toobigjoe@gmail.com.

    A pingpong is érdekel
    Ment az e-mail.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én éppen tudokrá valamit.
    Ez nekem szolt?

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Gyanus nekem lecsó h a neveddel kapcsolatos a dolog és valami különleges paradicsomos paprikás finomságot dobsz a piacra.GLTESÓ!
    Marcow and köcsögpokerstars like this.

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Esetleg van itt olyan, aki vett mar reszt barmilyen szinten Kickstarter projectben?

  9. #59
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás Tőkéstársat keresek

    Most vált aktuálissá a dolog. Bővebb infók a blogbejegyzésben.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •