Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás Zoli FTP NL50 videó

    2shared - download FTPNL50.wmv

    Sikerült ide felrakni. 45 perc játék sok szerencsés leosztással, jópár hibával.

    PLZ COMMENT!!!!!!

    --------------------------------

    Zoli FTP NL50 letöltés
    Utoljára módosítva: Zoli által: 2008. 06. 21. 18:25

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Belenéztem... Igaziból nem tudok kommentet írni, mert ez szerintem most ok volt, normálisan játszogattál a végeredmény szempontjából... Már ha jól láttam, hogy plusszosan zártál. Ami miatt viszont írok, hogy a deep asztalon lévő chip angler mióta van nl50-en?

    Egyébként az AK partyhoz annyit mondanék, hogy én nem szeretem az AK-t, nem áldoznék ennyit rá - vagy tényleg told be, vagy szabj egy határt, amit még megadsz vele, de szerintem sokat "áldoztál" rá - habár szerintem sokan más véleményen lesznek. Inkább látok pf. egy AK vs. QQ csatát, mintsem nagynehezen megadjak egy rakás pénzt, majd eldobjam...

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Megnéztem, nagyon tetszett, érdekes a kommentár is. Grat!

    Észrevételek:

    - Talán kicsit sok egyszerre a négy asztal a kommentárral. Sokszor nem marad idő elemezni, illetve néha az idő rövidsége miatt szerintem mást lépsz mint amúgy tennéd.

    - KK setet legkésőbb a turnon all-in viszem

    - 15. perc ATs pozíción kívül, a flop cbet kötelező, de a turnon sztem jobb az újabb emelés a check helyett, főleg ha az a terv, hogy úgyis adod az ellen emelését. A lapod nem bírja a nyomást, egy jobb játékos dealeren agresszíven emelni fog, és dobnod kell. Ott a sok draw lap, illetve rosszabb kész lap, ami ellen meg value marad bent.

    - Ha jól láttam a 3bet% elég nagy minta alapján csak 3%, a videóban is feltűnt, hogy szerintem nyilvánvaló 3bet szituációkban csak a megadás mellett döntöttél. Pl. AK-val kétszer is

    Volt néhány bátor húzás, pl. 3. perc check-raise K9o vagy néhány jó steal kísérlet, hasonlókat a 3bet területén is alkalmazni kellene, sztem segítene a játékodnak.

    - 37. perc AK dealeren: Miután vége lett a leosztásnak, nagyon szépen vázoltad, hogy mit kellett volna tenni. Először is 3bet szinte mindig, hiszen middle emelt egy 15% pfr játékos, és erre még egy 39% vpip call is érkezett. Ott a sok ingyen pénz a potban, nincs mire várni.
    De ha már csak megadás sikerült, akkor a 11% 3bet (igaz nem sok hand alapján) sb megteremtette a nagyszerű lehetőséget az all-inre. Sb-nek sztem elég laza a zónája egy ilyen squeeze szituációban, ami ellen egy AK all-in biztosan +EV.

    - A videó hatására a franciáknak én is bevezetek egy külön jelölő színt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •