Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL10 IP AJs vs UTG

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL10 IP AJs vs UTG

    24/21 200 hand

    el lehet engedni ezt riveren?

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    SB: $14.82 (148.2 bb)
    BB: $10.41 (104.1 bb)
    MP: $10 (100 bb)
    CO: $10.89 (108.9 bb)
    Hero (BTN): $10.42 (104.2 bb)


    Preflop: Hero is BTN with J A
    MP raises to $0.30, CO folds, Hero calls $0.30, 2 folds


    Flop: ($0.75) 3 6 J (2 players)
    MP checks, Hero checks


    Turn: ($0.75) J (2 players)
    MP bets $0.54, Hero calls $0.54


    River: ($1.83) K (2 players)
    MP bets $1.31, Hero ????

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nem.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    szívás ez a hand, flop valuebet, így meg turn valueraise.

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ez simán bet flop-on. Ha TPTK-t nem hívod pozícióból, akkor mit?
    Floatolhat rosszabb Ax, rosszabb Jx, pp, (vagy amit belelát QsTs, KQo)

  5. #5
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    nem látok sok értéket itt a flop betel ezért gondlotam hogy jó lesz itt egy check,hátha meg blöfföl turnön gy second pairt,vagy valami random blöff is lehet nála,

  6. #6
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    A flatelés helyett lehet 3beteltem volna, bár ha bent akarod tartani a dominált lapjait, akkor oké. De flopon egy 35% os betet eleresztettem volna...elég sok mindennel floatolhat és valszeg egy missed cbetre támadnál, szóval simán hiheti blöffnek... Érdekes, hogy nem cbetelte a flopot... lehet vmi overpárja esetleg..flop setre nem tenném, mert azzal turnon nem hizem, hogy ekkorát hívna.. Közepes pocketeket hívja turnon protectionból.. ezen a királyon meg talán egy betalált AK lehet...flössre nem nagyon könnyű tenni, de ő se tett téged arra.. turn callod azért mutat SD valuet, szóval tehet téged PPre...a te lineod turnig lehet A magas is...kérdés, hogy AK,AA, vagy vmi 77-QQ t , random A magasat nem hiszem, hogy read nélkül blöffbe fordítana... amúgy call szeriintem.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    elengedni nem lehet, főleg h durván a range-ed teteje van nálad és siman értékért hív KQ-val meg ha hülyén játszott bubit azzal. Ha valamin, akkor a raise-en kell gondolkodni.

    200 hand nem túl sok, de azért cbet tendenciákat írhatnál róla és akkor nem csak találgatnánk, hogy ultraszáraz, cbetre alkalmas boardon mivel passzol és mit csinál utána, mert ha ez ilyen 88-TT akkor biztos h tök rossz a flop check, ha meg valamiért xfoldolja ezeket a boardokat (v valami furcsa xr-t játszik erős lapokkal), akkor meg egy kicsit más lesz a szitu.
    Lefty Gekko likes this.

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    standard nyilván a bet flop, egyrészt balance miatt másrészt sokszor cbetelné az AIR-jeit és valószínűleg a legtöbbet akkor nyerjük ha elkezdünk már flopon betelni, checkelt Jx és közepes pocketek ellen, és kicsit védjük is a lapunk, DE: tendenciák és adott játékos szokásai ezt felülírhatják, ha sokat ch/foldol(ez nagyon fontos stat ezt mindig nézd), vagy egy ch után szeretnek herozni vagy blöffölni elképzeléstelenül akkor néha checkelhetünk ilyen lapokat
    turn érdekes h mi a jobb, nekem tetszik a call, legtöbb combo amivel FD-je van azzal cbetelne legtöbbször, szerintem érdemesebb bentartani a random blöffjeit, ugyanakkor valószínűleg minden Jx-et stackelünk és az is lesz nála, bár KJ, JQ, JT, J9 4db combo + az offok de ugye néha biztosan cbetel is ezekkel, és lehet nála slowplayelt set is, szóval nekem tetszik a call
    river nagyon sima call, raise szerintem nagyon overplay
    crazy3317 likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Újonc naki122 avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 27.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    raise szerintem is "sok lesz" itt

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    Mivel nem tudunk semmit, hogy mennyit xfoldol, meg mennyit cbetel így a flop xbackről nem akarok nyilatkozni, lehet jó is meg rossz is ahogy a többiek elmondták. Riveren meg easy a call, a raise sztem is overplay. Sztem itt AK nem lesz nála, ha flopon nem beteli akkor már turnon minek tenné?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •