Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (81) összesen

Téma: TV2 vs póker

  1. #1
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás TV2 vs póker

    Nem tudom, hogy nézte e valaki ma reggel a tv2 reggeli műsorát (nem tudom mi a neve), de elég sok része a pókerről szólt.
    Az apropója az, hogy az Everest kiviszi Papp Gergőt a WSOP main és egy side eventjére úgy, hogy egy hónapja kezdett el pókerezni és folyamatosan tréningezik. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki a dologból...
    less qq more pewpew!

  2. #2
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Én nem láttam, de szerintem a Mokkát láttad.

    1 hónap pályafutás után WSOP? milyen sikerei vannak a gyereknek?

  3. #3
    Fanatikus tag krondorl avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...kiviszi Papp Gergőt a WSOP main és egy side eventjére úgy, hogy egy hónapja kezdett el pókerezni és folyamatosan tréningezik. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki a dologból...
    Szerintem semmi.
    "I never Hollywood it, because I don't like to Hollywood." - ElkY
    "Clash of the titans, woooow" - Joe Hachem
    "Ivey, Esfandiari, and all the donkeys..." - Prahlad Friedman

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Én az elejét láttam, mikor Jakupcsek kérdezte Gergőtől, hogy hogy megy már a játék és mondta, hogy már tudja, hogy az Ász magasabb a Királynál. Idiótaság és pénzkidobás az egész szerintem. Miért nem visznek akkor már valakit aki már valamit letett az asztalra, neki talán még esélye is lenne. Mondjuk GodModeot.

    Ráadásul ahogy ezeket a Mokkás műsorvezetőket ismerem nem a logika, valószinűségszámitás az erősségük. (Nem tudom azt láttátok e, de egyszer Azurák azt mondta, hogy a négyzetnek két oldala van, amit ugy bizonyitott , hogy kitépett egy lapról egy négyzet alakot, felemelte és mutatta, hogy ez az egyik oldal, megforditotta és mondta, hogy az meg a másik... no comment)
    Utoljára módosítva: WaterMaker által: 2008. 06. 24. 09:58

  5. #5
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az elejét láttam, mikor Jakupcsek kérdezte Gergőtől, hogy hogy megy már a játék és mondta, hogy már tudja, hogy az Ász magasabb a Királynál.
    LOL

    Akkor ő nem is szateliten jutott ki?

  6. #6
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL

    Akkor ő nem is szateliten jutott ki?
    Nem, arról szól az egész, hogy fognak valakit, aki megfelelően ismert és adnak neki egy hónapot valami pókertrénerrel (akinek a nevét még sosem hallottam, de ez lehet az én hiányosságom is) meg egy rakás könyvvel és beültetik a WSOP-ra.

    Vicces volt, mert hétfőn utazik a srác, de még a kisvak/nagyvak tényével sem volt teljesen tisztában
    less qq more pewpew!

  7. #7
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    remélem nyer
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Nem baj majd látják milyen hülye ez a magyar gyerek és majd arra gondolnak ez Magyarország.
    Amúgy én azt a részt láttam mikor az a jóslós kretén éppen mondja neki hogy szerencséje lesz és hogy egy közepes eredményt fog elérni.
    Na nehogy már egy ilyen kib*****ott, ro*****dt, nyomoronc mondja meg hogy ki hogy fog játszani egy bajnokságon és mennyi szerencséje lesz, az ilyeneket lekéne lőni.
    És szerintem most mindenkinek bevillan hogy én már 1-2-3 éve pókerezem, és mondjuk godmode-tól elveszik az indulási lehetőséget mert hát "miért maradna itt?"
    Erre egy ilyen agyhalottnak kifizetik az indulási költséget meg amit eliszik elkur***zik, annak címén hogy majd csinálunk belőle egy jó showt.
    Elegem van már ezekből az idióta degenerált gypés emberekből.

  9. #9
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    jé-jé-jé-jé-jééééézusom

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Ha jobban belegondoltok, egész jól kijöhet a srác a dologból. Vakszerencse és szűzkéz Néha a túl sok tudás csak megzavarná a dolgokat

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •