Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Álmosan grindelni????

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Így próbálom de sajnos nekem ez az 1-2 napos dolog nálam nem működik, napok után se vagyok képes rendesen aludni éjszaka

    Consuelah blogjában olvastam, hogy neki fél év volt teljesen átállni, remélem nekem ennyi időre nincs szükségem majd
    köcsögpokerstars likes this.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak olyan technikák és követőik, (keresgess neten), ahol (nem emlékszem pontosan) az a lényeg, h minden órában alszik 10 v 15 percet és ennyi. Érdekes.
    Ha kipróbálsz ilyen dolgokat értékelhető mintán, számolj be róla, engem érdekel.
    Sokat olvasgattam anno utána, bár én nagyon polyphasic ellenes vagyok: kizárt, hogy ne alakuljon kialvatlanság a szervezetben, még akkor is, ha 1-2 évig nem érzed annyira a hatását.

    Emiatt a fő kérdés bennem az, hogyha két nagyobb részre osztom, akkor vajon ugyanúgy fog-e az agyam (csak rövidebb ideig), mintha egyben aludnék. Erre legjobban egy pókeres tudna válaszolni, hisz pl. a redditesek teljesen más területen dolgoznak.

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    csabacz:

    Én kb. két évig 11:30-kor keltem és 03:30-kor feküdtem le, du. 4-5-től játszottam. Undorodtam ettől az életmódtól de bebeszéltem magamnak hogy csak estefelé van sok fish szóval muszáj ezt csinálni. Évekig előtte is csak annyi volt a különbség hogy 10:00 körül keltem és 2 körül feküdtem le.

    Kb. 2 hónapja álltam át reggel 6:30-as kelésre és 22:30-as fekvésre, délelőtt/kora du. játszok. Kb. 3-4 nap kellett az átállásra. Azóta sosem fáj a fejem és visszajött az életkedvem.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2017. 09. 15. 07:05
    ceewyl, csabacz, tonyi and 1 others like this.

  4. #34
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Lol ezeknek a 30-40 perces alvásoknak, nálam mindig neptun pótvizsgadíj befizetés lett a vége. Pedig elég sokszor megpróbáltam, higyjétek el.
    Flush67, Tir-X and crazy3317 like this.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    EgyilyenGerwennekMondhatodmiazaNeptun

  6. #36
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EgyilyenGerwennekMondhatodmiazaNeptun
    Nem tudsz normálisan írni, csatlósom? Egyébként tényleg igaz, 0 vagy pár perces alvással vizsgára menni nem túl +EV még akkor sem, ha tanultál előtte, mondjuk én általában szart se, így eleve esélytelen voltam.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •