Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: blokkolás

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 18.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás blokkolás

    A Blokkolás c. témához ajánlanám kiegészítésül ezt a kis hozzászólásom. Ill. inkább csak a tartalmát.
    William Hill

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    na mar megint egy :S

  3. #3
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Imént sikeresen feltelepítettem a Fulltilt.net-et, a többi full tilt amit találtam blokkolva van, aztán egy darabig próbáltam rájönni miért csak játékpénz van a számlámon.

    Még nem csapott le senki az ötletre, mi sem lenne könnyebb mint lemásolni az egyik terem honlapját és feltenni valahová + a google-t rávenni hogy hozza találatként, aztán telepíthetne róla a júzer jó kis klienst kémprogrammal, jelszólopóval, vírussal, backdoor-ral, illetve lehetne csinálni cashier-t is amin keresztül ha befizet a júzer jól el lenne lopva a pénz, aztán persze reklamálhat a madár az igazi teremnél, vagy ahol akar. Telesen követhetetlen, hogy melyik teremnek melyik a honlapja, hála a kormányzatunk ténykedésének.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 16.
    Hozzászólások
    4

    Üzenet Be-, és kifizetések banki blokkolása

    Üdvözletem!
    A banki blokkolás miatt az online póker elfelejthető? Sehol, egyetlen teremben sem érdemes játszani?

  5. #5
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Lunare eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözletem!
    A banki blokkolás miatt az online póker elfelejthető? Sehol, egyetlen teremben sem érdemes játszani?
    Szia! Ez így semmiképpen sem igaz. Kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink valamelyikén, és segítünk a teremválasztásban.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •