Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás Overcome85 bemutatkozása

    Sziasztok!

    Halász Péter vagyok és jelenleg Miskolcon élek!A pókerrel már korábban megismerkedtem de komolyabban csak pár hónapja foglalkozom vele!

    Sikerült $50 kezdőtőkéből $1000-t csinálnom 2 hónap alatt szinte csak $5 BI-es egyasztalos SNG-kal!Nagyon boldog voltam és ekkor úgy éreztem
    kell találnom egy rakebackes főhadiszállást ahol csak SNG-zok!
    $400-t cash out-oltam és $600-t betoltam a FullTilt-re!Nagyon nagy csalódás volt!Iszonyatos lemákolások áldozata lettem ami tiltel is párosult!
    A pénzből $200 maradt viszont közben kaptam a régi termemben /IPoker/ ajándék $15-t amiből most $110-t csináltam!Várom a rackback-et az FT-n és el is felejtem örökre!

    Céljaim:
    Jelenleg a kevés pénz behatárol de elhatároztam ,h egyesítem ahogy tudoma Roll-jaimat és elkezdek bonusz vadászkodni!Rámegyek először a könnyebbekre aztán ahogy nő a keret az egyre nehezebbekre!Ezalatt visszatérek a jó öreg cash game-hez!Én a SH-et érzem jobban ezért természetesen ez a cél!
    Most inkább nagyon kis téten játszom és fejlesztem a tudásomat!
    Cikkekkel,vidéókkal és sok sok játékkal!
    Itt kb $5000 a cél!Ha ez megvan tényleg ráállok egy RB-es teremre és az internetes MTT-kre de nagyon komolyan és mellette persze marad a cash game is a rb miatt ill a vip szintek miatt!KB 40-60 arányban!
    Szeretnék nyerő játékos lenni NL100-on és esetleg NL200-on!
    Sok szatellitet fogok játszani mert nagy álmom ,h nagy élő versenyeken indulhassak és persze nyerjek!imádok versenyezni!Szerintem nekem ez fekszik a legjobban!Remélem!Ja és szerintem a WSOP karkötő is jól állna!
    Már tagja vagyok egy affilitie oldalnak de megmondom őszintén nagyon tetszik a PA és az is ,h ilyan pozitív hangulat uralkodik rajta!Mind a forumban mind a blog-okban!Úgy érzem nem irígykedő ,panaszkodó emberek hanem igazi pókerszeretők alkotják ezt a közösséget aminek remélem én is nemsokára aktív tagja leszek!
    Aszthiszem ennyit dióhélyban!

  2. #2
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Üdv, a legjobb helyen jársz!

    Gratula az eddigi eredményeidhez, és sok sikert a továbbiakban.
    Várjuk a beszámolókat

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Üdv az oldalon! A legjobbakat!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Gratula! Két hónap alatt 1000$ nagyon szép!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    gratulálok! és üdv az oldalon!
    régebben én is csak sit n go-kat nyomtam, de mostanában annyira sok barom mákol le hülyeségekkel, hogy profit szempontjából valamiért jobban mennek mostanában a cg-k.
    hajrá és sok sikert!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Köszi srácok nagyon kedvesek vagytok!
    Na pont ez az ami nagyon tetszik ebben a közösségben!
    De nem nyalizok többet megígérem!
    Teljesen igazad van audiosultan!Én $12 Turbo SNG-ket nyomtam FT-en és iszonyat ami ott megy!Az asztal egyik fele szikla a másik meg űber idiota!
    PL.:BB-n ülök ATs-el és dealer-ig mindenki dob!Dealer raise 2.5BB ami nyilvánvaló steal!Szerintem itt megadás a legrosszabb mivel oop leszek és az esetek 70%-ában dobni kényszerülök!Ezért resteal-t választottam hisz gondoltam ha esetleg middle pocket-ja van vagy AJ,KQ,KJ még eldobhatja hisz BUBORÉKBAN vagyunk!Úgy saccoltam az esetek kb 80%-ában dobni fog ezért abszolute +EV-s a move!A csóka egy kis gondolkodás után megadta és J4o-t mutatott!PFFF!Flop Jxx!By By!
    De most komolyan!Ezért agyal az ember!
    De ettől sokkal cifrábbak is voltak!

    Ja és Zoleee!
    Néztem az NL200 Cake vididet!Iszonyat kemény!
    Én nem mondanám ,h rosszul játszottal hanem deformáltad a gondolkodásodat az adott szintre!
    Tanulságos!

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Üdv, grat, és sok sikert!

  8. #8
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Üdv az oldalon! GL!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Tényleg kösz srácok!
    Az építgetés még ha lassan is de megindult!Tényleg nagyon kis limteken játszom!Nemrég intéztem egy külföldi oldalról $50+$100-os tőkét amit IPokerre adnak de egy csomó hülyeséget kellett érte csinálni!
    Sikerült megkapnom de az a helyzet ,h leszabályoztak!:Valami practice szinten játszom amíg azt nem mondják ,h feljebbléphetek!Nem rossz ötlet de nekem egy kicsit furcsa!Csak $1-$2-os tornákat és FL-et enged FL50-ig!
    Én meg NL-et játszom!Belevetettem magam az SH FL50-be és grindolok keményen ahogy jó tanítványnak illik!Amúgy ha valaki szereti a FL-et ajánlom az Ipokert mert iszonyat idióték az emberek!Pl ha AQT9 boardon adják az azto raise-t egy 93o-val riverig!Persze sokszor mákolnak!Én nem tudom ,h bírják a FL játékosok!Itt a graph-om:
    Utoljára módosítva: Overcome85 által: 2008. 06. 27. 19:58

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Az ért vettem ketté mert még nem vágom annyira a kép beillesztéseket!
    Bocsi!
    Ez a graph a NL10-es teljesítményem Ipokeren!
    Ezekkel az apró plusszokkal már $400 a rollom és van még ugye egy kiszedendő $100!!!Ha sikerül akkor sztem lépek az Everestre egy bonusz hunting-ra!Elvileg kölcsönattam haveromnak $125-t ,h játszhasson de szerintem nem teszem vissza net-re ha megadja!Ha innen nem tudok építkezni akkor úgyis mind1!Nemde!?
    Köszönöm a szívélyes fogadtatást és remélem jól sülnek el a dolgok a közeljövőben!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •