Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 39 (39) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Egy leosztásos Super High Roller - csalás vagy nem csalás?

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 04. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Még a K3o call is +EV tekintve a buyin és a várható nyeremény arányát. Én sem dobtam volna.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Szerintem mindenkepp +EV K3o-val ebben a szituacioban a call. En meg Q3oval is calloltam volna!!!!!

  3. #33
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindenkepp +EV K3o-val ebben a szituacioban a call. En meg Q3oval is calloltam volna!!!!!
    Én még makk alsóval is meg egy zöld 4-essel is az UNO pakliból. Sose tudhatod!
    hokuszpoker likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Károkozás? LOL! Az nem másoknak való károkozás, hanem maguknak való haszonszerzés.
    Hogy mi lenne ezen a csalás? A9o betömködi, látva, hogy brutál az overlay. QQ callol, K3 meg nem akar kimaradni a buliból. Ennyi. Nyilván nem hülyék ezen a téten, hogy ne vágják le a szitut. Party elkúrta. Most derül majd ki, mennyire korrektek. Ha nem fizetik ki, akkor takonygerincűek. Ipari standard az is, hogy mindenki a kiírásnak megfelelően jár el.

    nem tudom hányan regeltek be, de ha összesen hárman, akkor a 2 push után sima fold a K3. és nem a lap gyengesége miatt, hanem azért, mert a következő körben már csak ketten vannak, bőven elég akkor pusholni any2val. 2. és 3. hely között jelentős különbség van.
    nehogy már 1 hand alatt beregeljen még valaki.

    egyébként a pp valóban úgy szar ahogy van.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom hányan regeltek be, de ha összesen hárman, akkor a 2 push után sima fold a K3. és nem a lap gyengesége miatt, hanem azért, mert a következő körben már csak ketten vannak, bőven elég akkor pusholni any2val. 2. és 3. hely között jelentős különbség van.
    nehogy már 1 hand alatt beregeljen még valaki.

    egyébként a pp valóban úgy szar ahogy van.
    Szerintem most ezt Te nem erted.

    Gondolom ok is megfigyeltek mar, h ilyen elbaszottul van kiirva a verseny es megbeszeltek h ha kezdeskor nincs senki rajtuk kivul, akkor betoljak aztan elosztjak a penzt.

    Ergo hogy lehetne barmit is dobni?

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem most ezt Te nem erted.

    Gondolom ok is megfigyeltek mar, h ilyen elbaszottul van kiirva a verseny es megbeszeltek h ha kezdeskor nincs senki rajtuk kivul, akkor betoljak aztan elosztjak a penzt.

    Ergo hogy lehetne barmit is dobni?
    hidd el értem, csak én nem beszélek baromságokat.
    ha a chatben bármit megbeszéltek, akkor egy fillért se kapnak egyértelműen. csak FT alatt jön elő a deal lehetőség, itt biztosan nem. Ha nem a chat ablakban beszélték meg, akkor még nagyobb a baj, mert akkor sima számla zárolás.
    tehát, hol beszélték meg?
    ha pedig 3 orosz volt, akkor a pp nem is vizsgálódik egyből bezárja a számlájukat.

    egyébként ezt írtam:
    nehogy már 1 hand alatt beregeljen még valaki.

    ez vajon mit jelenthet?



  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom hányan regeltek be, de ha összesen hárman, akkor a 2 push után sima fold a K3. és nem a lap gyengesége miatt, hanem azért, mert a következő körben már csak ketten vannak, bőven elég akkor pusholni any2val. 2. és 3. hely között jelentős különbség van.
    nehogy már 1 hand alatt beregeljen még valaki.

    egyébként a pp valóban úgy szar ahogy van.
    Amennyiben kicsit átgondolnád a helyzetet, és néhány másodpercnél többet szentelnél a cikk és a hozzá kapcsolt fotó értelmezésére, azonnal világossá válna a szituáció teljes bája és pompája: három főnél a második helyezett nem kap semmit, a verseny egy sima winner takes all. Tehát a harmadik játékosnak 2600$-t kell azért kockáztatnia, hogy 100K$ boldog tulajdonosa legyen, ez annyit jelent, hogy amennyiben nagyobb a papírjának az esélye, mint 2,6%, +EV-s lesz a call. A 2. és a 3. hely között a különbség pontosan nulla, és ez veled ellentétben mindenkinek le is esett.

    (A rizikó tényleg megvan benne, hogy valaki beregel, de gondolom nem véletlen, hogy a regek late-elni szoktak rá, nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen high roller esetén ez nem direkt lenne, és megnyitnák az asztalt nézelődni, hogy mi történik épp.)

    A konkrét szituációban egyébként a K3o call nagyjából +20K EV$-os call volt.
    CsabiST, Nottobe and Fredaster007 like this.

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    hmm
    képet egyáltalán nem néztem és azt se vettem észre, hogy winner takes all.
    így természetesen any2 push.

    persze amit amit a csalásról mondtam, azt fenntartom.

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hmm
    képet egyáltalán nem néztem és azt se vettem észre, hogy winner takes all.
    így természetesen any2 push.

    persze amit amit a csalásról mondtam, azt fenntartom.
    Ja igen, amit a csalásról írtál. A chaten nem beszéltek egy szót sem, ezt is írták a cikkben. (Felesleges kommentelés helyett lehetne kicsit több időt szánni az értelmezésére.) Innentől pedig nehéz lenne ráfogni a csalást, főleg mert mind a három játékos nagyon masszív +EVs move-ot cselekedett.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •