Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Itt az új Scotty Nguyen?

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért szerintem nyugodtan lehet magára és a sikeres pókeres ismerőseire, honfitárs játékostársaira az ember.
    Ez jol hangzik, igen.
    Allitmany is lesz majd?
    peraspera likes this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    BÜSZKE,:-D
    A mai nem az én napom, abból is látszik, hogy javítás helyett sikerült törölnöm:-D

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy cikkben emlegetni ezt a gyereket is sértő Scottyval szemben!
    Amúgy ő maga emlegette Scotty-t a HU során. A tirpákságot sikerült eltanulnia tőle.

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    De Scotty szerethető tirpák rajta lehet nevetni, ez a kölök meg olyan idegesítően nyakon vágni való!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De Scotty szerethető tirpák rajta lehet nevetni, ez a kölök meg olyan idegesítően nyakon vágni való!
    Ezzel maximálisan egyetértek. Nem bírtam nézni a közvetítést, három perc alatt felb@sztam magam ezen a csávón.

  6. #16
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Akkor engem is utáltatok volna fénykoromban. Totál részegen csorgott a nyálam, egyfolytában beszéltem az ökörségeket, ha levágtak, hőbörögtem, amikor meg nyertem, elkezdtem táncolni és zúgattam a ty donkokat.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán majd egyszer minden ilyen lelkileg alulfejlett amőba megérti, hogy sok emberi tulajdonságra lehet büszkének lenni, de arra hogy jól tudok pókerezni, és sok pénzt nyertem vele, nos arra nem igazán. Főleg azért mert ezek nem mérvadó emberi tulajdonságok. És hogy mi van a másokat cikiző beképzelt megnyilvánulásokkal? Az a legalja amit egy ember tehet a másikkal! Remélem a pénzén Kínából tud majd egy gerincet rendelni. És ha már Kínánál tartunk: olyan ismerős ez a srác a hatalmas tudásával, a pofák vágásával, a mérhetetlen ego-jával. Ja igen meg van! Ott tolja most egy másik ilyen, aki annyi pénzt keresett 25 éves koráig mint az egész Akadémia együtt véve sem, de neki kellett az adrenalin hogy 20 millió dolláros potokat bukhasson, hogy megmaradjon neki a bizsergés. Most a Kínai triádoknak robotként grindel, hogy ne vágják át a torkát, és ne b4sszák bele a Jangce-ba! Vajon mi is volt a neve? Mi is volt? Mi a hangutánzó szó amikor valaki pofára esik? Ja meg van: Durrrrr
    Azért ha tudnék pókerezni, én büszke lennék rá!

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Egyik oldalon Jamie Gold of Europenak hívták. Azt hiszem ez sokkal találóbb

  9. #19
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel maximálisan egyetértek. Nem bírtam nézni a közvetítést, három perc alatt felb@sztam magam ezen a csávón.
    Valószínű, ez lehet az egyik titka élőben. Nagyon idegesítő, ezért az ellenfelekben indulatokat gerjeszt, így azok nem tudnak technikailag tökéletes döntéseket hozni. Még a sakkban jöttem rá, nehéz úgy jól játszani, ha bármiféle érzelmeid vannak az ellenfeled irányába.
    Krejdül likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Szerintem semmi kulonleges nem volt a jatekaban. Siman lemakolta a picsaba a "nemetet". Majd el volt szallva magatol...
    pokerrel poziciobol kall kall kall ***** nagy tudas volt utanna meguntam, mert semmit nem csinaltak... varjak a lapokat mint oreganyam mikor megtanult jatszani...
    Krejdül likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •