Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (51) összesen
  1. #1
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Láttam én is a ma reggeli újságban az "Istvánról" szóló cikket. Egyszerűen nevetséges. Ha valóban megtörtént volna, akkor nem egy szaros hazug napilap írta volna meg, hanem jóval nagyobb visszhangja lett volna. Sajnos lehet rá számítani, hogy a magyar állam a Szerencsejáték Zrt-vel karöltve valóságos támadási hullámot fog indítani az online pokerrel szemben. Nem nagyon fogják tűrni hogy terjedjen és nőjjön a(z online) szerencsejáték népszerűsége hazánkban. Amíg pozitív kicsengésű cikkek és riportok (pl a Fábryban Kaló Dénes) hirdetni fogják a játékot, addig más források dolgoznak ellene.
    Ha igaz is lenne a cikk, azt miért nem írják bele, hogy igazi nagy idiótának kell lenni ahhoz, hogy valaki 103M ft-ot veszítsen online pokeren? Hogy ehhez high stakes-es asztalokon kell tolni, ahol viszont a világ legprofibb játékosai ellen kell nyomnunk.

  3. #3
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    isten nyugosztalja a pkr-es fisht.
    hihetetlenek ezek a kamuhírek, de komolyan.
    valószínűleg az egyik főszerkesztőnek a kölke rákattant az online pokerre, az meg így próbálja elrettenteni.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    3 millió forintot még össze lehet szedni kölcsönökből, de 103milliót hogy a fenébe?????????????????

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Bodza18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láttam én is a ma reggeli újságban az "Istvánról" szóló cikket. Egyszerűen nevetséges. Ha valóban megtörtént volna, akkor nem egy szaros hazug napilap írta volna meg, hanem jóval nagyobb visszhangja lett volna. Sajnos lehet rá számítani, hogy a magyar állam a Szerencsejáték Zrt-vel karöltve valóságos támadási hullámot fog indítani az online pokerrel szemben. Nem nagyon fogják tűrni hogy terjedjen és nőjjön a(z online) szerencsejáték népszerűsége hazánkban. Amíg pozitív kicsengésű cikkek és riportok (pl a Fábryban Kaló Dénes) hirdetni fogják a játékot, addig más források dolgoznak ellene.
    Ha igaz is lenne a cikk, azt miért nem írják bele, hogy igazi nagy idiótának kell lenni ahhoz, hogy valaki 103M ft-ot veszítsen online pokeren? Hogy ehhez high stakes-es asztalokon kell tolni, ahol viszont a világ legprofibb játékosai ellen kell nyomnunk.
    Teljesen egyetértek, ez egy akkora hazug baromság hogy ehez már tényleg kell bőrnek lennie az ember pofáján.
    Elképzelem amint beült egy online terembe majd azt mondta felveszek egy 130 milliós hitelt és azt holnapra megduplázom, agymenés.
    Ez a hír kb oylan szintű mint amikor kitalálták hogy afrikában van egy törzs amelyik magyarul beszél a sok majom meg elhitte sőt még a neves médiumok is leadták majd kiderült hogy csak egy médiahack.
    Amúgy a második hír kapcsán érdekes hogy online nem lehet fogadni mégis ez megy állandóan egy bizonyos csatornán hogy fogadjon élőben csak most csak velünk.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a második hír kapcsán érdekes hogy online nem lehet fogadni mégis ez megy állandóan egy bizonyos csatornán hogy fogadjon élőben csak most csak velünk.
    Online nem lehet fogadni a magyar törvények szerint, azonban azért megy mégis a reklám, mert a magyar törvény meg ellentétes az eu-s direktivákkal, amik a szolgáltatások szabad áramlásáráról szólnak a határokon keresztül...

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet wilddrew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 millió forintot még össze lehet szedni kölcsönökből, de 103milliót hogy a fenébe?????????????????
    igen ez jó kérdés, de aki tud ilyet az szóljon má', fel kéne rakni piros-feketére (vagy simán a nullára azt' jóvan )

    mondjuk az ilyen lapokat sajtóterméknek nevezni is erős túlzás

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    de a legszebb hogy puszta szerencsejátéknak állítják be a pókert,
    és a cikk is elég zavaros mert nekem az jön ki hogy a csávó jobban ki van akadva hogy ez "nem törvényes" (bár szerintem törvényes az eu alkotmány alapján az pedig felül írja a magyaralkotmányt) mint azon hogy lóg 130 millával.
    Igen valóban engem is az zavarna egy 130 millás adóság esetén, hogy törvény sértően az utcán alkoholt fogyasztottam és mindenkit felszólítanék hogy ugyanmár ezt ne tegye ne kerüljön olyan szintre mint én mert én már nem tudok kikerülni az ördögi kőrböl mert én már csak bontom és bontom az alkoholos tartalmú italokat az utcán..... szánalom

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Igazi magyar bulvár sajtó megnyilvánulás :-(
    A SZRT. vakarózik, hogy kimaradt az évszázad üzletéből!
    Én mindig mondtam, hogy első a BR management, talán NL2000-kellett volna játszani.:-(
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  10. #10
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Szerintem egy normális ember legrosszabb esetben is pár százezernél azért elkezd gondolkodni, hogy itt valami azért nem stimmel... Ja, hogy akaraterő kontra szenvedély (legyen az játékgép, cigi, pia, drog vagy bármi). Itt nincs nikotintapasz ami "segít". Erre csak azt tudom mondani, hogy emberi gyengeség. És ugye a természet törvénye!!!???

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •