Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás pilotkex, omaha, karrier

    bemutatkozás utólag

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás magamról

    Ezt is bepótolom!
    Most 23 vagyok, végzettségem nem igazán van, helyette viszont folyamatosan járatja magát az agyam (elmém), így pont fekszik nekem ez a szakág! :-)
    Szívesen foglalkoznék klasszikus zenével is, ha lenne ilyen gyerekkori múltam. Így 'csak' hallgatom, nagy örömmel; sőt néha kötelező is, h feltöltődjek.
    Kiegészítésnek meg trance!
    Alapból sakkal foglalkoztam, amitől már rég visszavonultam, azóta szinte csak 1-1 csapatbajnokin játszok versenypartit (nb1). Nagymester sajnos nem lettem, bár nem a tehetség hiányzott sztem.
    Volt egy 8 órás melóm, amit majdnem 2 évet csináltam, és büszkén mondhatom, h május végével attól is visszavonultam!
    Ugyanis elkezdett megugrani a pókeres görbém. November óta játszok rendszeresen online CGt, végig a Bosson! (elégedett vagyok vele)
    Februárban kezdtem az omahát, és áprilisban már többet játszottam, mint holdemet! Jobban is szeretem.

    Eredetileg az ophun kezdtem (nemrég) az írogatást, és az akadémiát véletlenül láttam meg. Ami szerencsés véletlen volt! Thx. Nagyon ösztönző a profi 'légkör', szépen lehet tanulni.
    Partielemzésekben úgy átlagos ha lehetek, (érzésből játszok! :-)) azért a gondolataim, tapasztalataim szívesen megosztom. (blog)

    Ma épp nézegettem a HH-jaim, elvileg a Habana mindet megőrzi, gyakorlatilag kimarad 1-1 hét néha. Azért ki lehet következtetni; májusban (ami eddig a legerősebb volt) kb 12000 handet nyomtam összesen. Hoppá, elég kevés hozzátok képest!
    Viszont, próbálkoztam, de 4 asztalra már nehéz normálisan figyelnem. 3 az optimális, viszont a mostani pl 30 usd, 30 eur, 50 usd elosztásban a fizetésekhez képest már így is jól lehet keresni.
    Bankroll nemrég épült föl, ill lett közben egy 'mellékbankroll' is a Cake-n; azért jövő hónap végétől megkezdem a komolyabb pénzkivéteket! (eddig volt 3x 50ezer + amiket élő CGn nyertem, haveri klubb)

    Június rosszul indult, sírtam is sokat a naplóban; de jó hajrával mégis meglesz (meglett?) egy tisztességes eredmény, ftban 2sel kezdődően (májusinak jóval alatta).
    Igaz nagyon sok, 100ezernyi fölött lehetett a hülyén (erőltetve v amatőrül) elbukott pénz.

    Júliusra legfontosabb célom: végig tiszta fejjel, és nyugodtan játszani!
    Utána : mennyiségileg is többet.

    Hm, arra még nem jöttem rá, mi a különbség, ha ide írok v a naplóba?? Szerintetek?
    Üdv!
    Utoljára módosítva: pilotkex által: 2008. 06. 28. 23:41

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet pilotkex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, arra még nem jöttem rá, mi a különbség, ha ide írok v a naplóba??
    Veled történő események rendszeres bemutatására én inkább a blogot használnám, főleg hogy most már tényleg csak néhány nap és elkészül a blog rendszer frissítése. A fórum pedig egyedi stratégiai vagy terem és bónusz kérdések helye.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •