Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL5 és NL10 ?????? BB/100

  1. #11
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Hát érdekes teória, szerintem meg fellépni nincs értelme szaros 5bb/100-zal, még ha a roll meg is van hozzá. Inkább fejleszteném a játékomat, az A-t, B-t, C-t és növelnék asztalszámot, miért mondod hogy nincs értelme?? Inkább erősödök egy gyengébb mezőnyben és növelem az órabérem, minthogy hiányos tudással beugorjak olyan mezőnybe, ahol csúnyán megjárhatom. Szerintem aki 5-nél többet 10-en nem képes hozni, az 25-ön el is vérezhet. Egy stars NL10 mezőnyben 12-14bb/100-at kis ésszel/gyakorlattal 6-8 asztalon tolva teljesen reálisnak tartok.
    lumpi likes this.

  2. #12
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát érdekes teória, szerintem meg fellépni nincs értelme szaros 5bb/100-zal, még ha a roll meg is van hozzá. Inkább fejleszteném a játékomat, az A-t, B-t, C-t és növelnék asztalszámot, miért mondod hogy nincs értelme?? Inkább erősödök egy gyengébb mezőnyben és növelem az órabérem, minthogy hiányos tudással beugorjak olyan mezőnybe, ahol csúnyán megjárhatom. Szerintem aki 5-nél többet 10-en nem képes hozni, az 25-ön el is vérezhet. Egy stars NL10 mezőnyben 12-14bb/100-at kis ésszel/gyakorlattal 6-8 asztalon tolva teljesen reálisnak tartok.
    Teljesen reális dolgokat írsz. Éppen ezért néz ki úgy az nl10es mezőny hogy tele van olyan játékosokkal akiknek van "egy kis esze" és ezért hozzák a 12-14bb/100 winratet (tehát 22-24bb/100-as edge-uk van a limiten rake nélkül)
    Nem azt mondom hogy nincs ilyen játékos de a magasabb limitre lépők (és ott megmaradottak vagy továbblépők) 99%-a nem érte el ezt a teljesítményt nl10-en mielőtt felléppett.
    Egyszerűen azért mert a fejlődés egyik oka az hogy találkozol azokkal a problémákkal amik miatt nem lesz akkora a winrated magasabb téten. Majd miután ezekkel találkoztál megpróbálsz alkalmzakodni -> fejlődsz.
    Aenima likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •