Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Időutazás az online póker aranykorába

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ez az az effektus szerintem ami miatt csak viszonylag kevesen szedték meg igazán magukat.
    Tényleg olyan mezőny volt, hogy nagyon sokáig nem voltál rákényszerülve a fejlődésre(esetleg 1-1 rosszabb széria miatt nekiállt az ember). Sokan beálltak nl50-100-200-ra mert egyszerűen kényelmes volt és elégedett volt az ott megkeresett összeggel. És a kényelmes 6-10bb/100-ból(amibe még kis tiltes csapkodások is belefértek anno) lett 1-2bb/100 meg breakeven és az elmúlt években már kicsit késő "észbe kapni".

    Hát aki elérte a 200 akkor ,az nagyonsokat keresett ,emlékszek nemvolt gond 30-35 buyin nyerni csak a játékból+ a RB, szoval az igazán hulye azvolt aki nl50 ragadt meg

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2010 április: Póker blogok / hokuszpoker / Megélhetési póker??!! | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

    Érdemes a kommenteket olvasgatni ennyi év távlatából
    Nekem ez a komment tetszett: "FIDESZ KITILTJA A KÜLFÖLDI TERMEKET ÉLVEZZÜK KI MÉG EZT A PÁR HETET"

  3. #23
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2010 április: Póker blogok / hokuszpoker / Megélhetési póker??!! | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

    Érdemes a kommenteket olvasgatni ennyi év távlatából
    2010ben nem volt edge holdemben az nagy! Most is rengeteg van!

  4. #24
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát aki elérte a 200 akkor ,az nagyonsokat keresett ,emlékszek nemvolt gond 30-35 buyin nyerni csak a játékból+ a RB, szoval az igazán hulye azvolt aki nl50 ragadt meg
    Most is akkora penge vagy, vagy csak az öt évvel ezelőttieket futja lehülyézni? No offense, és lehet van is benne némi igazság, de kicsit már szúrja a szemem az arcod és szerintem nem vagyok egyedül.
    mostenjovok likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •