Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás Note Caddy használata!!

    Sziasztok!!

    Vki használja ezt az appot és mi a vélemény??

  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    jó!!
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #3
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Szia!! Akkor érdemes megvásárolni és a notekat használni. Vmint naggeri lenne egy pár kérdésem a beallitassal kapcsolatban. Illetve a hand/ sec mennyi nálad?? Amivel tölti fel! Koszonom

  4. #4
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    En ugye plo ra hasznalom de csak amiatt hogy statokat tudjak krealni/ importalni. Ehhez alap h megveszed ill a note caddy edge et is. Hand/sec ot nem tudok mondani, de ami sokat segitett hogy a color coding cuccokat inactive á tettem es ez masszivan begyorsitotta a használatot , tehermentesitette a gépet.
    A legegyszerubb ha kigooglizod, nagyjabol mindent megtalalsz róla. Ha elakadnal valahol akkor ird le aztan megprobalok segiteni, de kb user szinten ertek hozzá csak.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #5
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Hali. Én is használom az NC-t, nekem sajnos nem oldotta meg a color coding cucc egyáltalán a dolgaimat, nekem is 90note/sec-cel dolgozik. Egyik elemzőstársunk még több mindenhez hozzányúlt csak emiatt, hogy neki is felmenjen a note/sec-je (windows update, postgresSQL legújabb verzió stb stb) és nem semmivel nem lett neki se jobb. Ha valaki olvassa ezt és még lenne egyéb ötlete azt nagyon megköszönném ha megosztaná velünk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •