Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    Gölle
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás egyetlen Hand elemzés segítséget kérnék pls....

    Szoval..

    7,5 Bounty verseny
    Mezőny pénzben 350 playa left...
    Átlag 62,000
    Vakok 1000-2000

    Én SB 7d7c: 62000
    BB : 67000
    CO : 54000

    Preflop:

    Co Raise 3520
    Én SB : Call
    BB : Call

    Flop : Kd7sAd

    Én check
    BB check
    CO: C bet 5215

    Én call
    BB callllll

    Turn Qs

    Én check
    BB raise!! 14400
    CO Fold
    Én hosszas töprengés után a Callt választottam... sajnos előtte 15 kézzel ültettek az asztalhoz úgyhogy a HUD nem igazan segített, így úgy voltam vele, ha jön is valamelyik 3. szín, még nincs veszve semmi... Betolni nem akartam a flush és sor miatt, mert azt gondoltam szinte biztos a megadás és elég sok a lap ami verhet.

    jött a river a Qd így fullosodtam és bíztam egy emelésben ami sajna nem jött így vittem a kasszát check-check-el....

    BB KsJs volt


    A kérdés.... Ki hogy játszotta volna ezt a partit? Hibáztam-e? Ha igen miért?
    Köszi előre is
    Utoljára módosítva: dtommyka által: 2017. 01. 11. 06:03

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Legalább normálisan tennéd be a partit, vagy ha nem, akkor helyesen írnád le, de az sem sikerült.

    "Turn Qs ... Én hosszas töprengés után a Callt választottam...Betolni nem akartam a flush és sor miatt, mert azt gondoltam szinte biztos a megadás és elég sok a lap ami verhet."

    Ez mi ez? Már itt fullosodtál, nem riveren. Arról nem beszélve, hogy a leírás szerint floppon és riveren is káró dáma jött...
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2017. 01. 10. 18:08

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    Gölle
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    ohh igaz bocsi félreirtam.... betenném én rendesen, ha tudnám, hogy kell ide beilleszteni... ha leirod akkor beillesztem. Bocs de nem vagyok profi ebben az irogatásban, de ettől még nem kell mindjárt majdnem anyázni -_-
    Riveren fullosodtam, elirtam a flopot.... de már javitottam. Mindezt mondom normálisan is el lehet mondani...
    Utoljára módosítva: dtommyka által: 2017. 01. 10. 18:53

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    mennyi vót a vak..?
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    Gölle
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Odairtam

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •