Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 66 (66) összesen
Like Tree73Likes

Téma: A PokerStars tesztelni kezdi a Seat Me rendszert

  1. #61
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyikünk szenvedhet fogalomzavarban?
    Mire gondolsz ?

    Itt van dán meg omaha4rollz mind a kettő istenkirály topreg, de ha leülne sauceal , vagy trutellerrel hu-zni akkor az asztal fishe lenne dán és omaha is, és asztalt se tudnának inditani mert nem leenne aki beülne hozzájuk. és starson van még 50 ilyen kaliberű PLO reg mégse pörög PLO5K, de már PLO2K-se. És ugyan ez igaz az egész lobbyra.

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Nos én csak annyit szeretnék hozzáteni az egészhez, hogy 2008 óta élek a játékból (nem is rosszul) és én quiteltem pár hónapja. Tisztában vagyok azzal, hogy lehet, nem fektettem elég időt önfejlesztésre, engem kifejezetten rossz irányba vitt a játék adta szabadság. Verem a szintemet jóval de a stressz amit hozott a game már nem éri meg nekem. Lehet a varianciára fogni, sokáig ezt tettem, de már világos, hogy kiéget a pénz általam eltúlzott mértékű hajszolása. Tudom, vannak itt páran akik mentálisan edzettebbek, le a kalappal előttük. Mindezt csak azért írtam le, hogy tessék itt egy példa ami talán felvidít pár embert. Velem is csak a winrate-etek nő majd. Nem csak "fishek" hagyják el a játékot.

    Az a dolog viszont, hogy bárki bármilyen formában bármilyen termet szid számomra nevetséges. Ez tiszta biznisz. A póker egy pocsolya szerintem mára, ami 2006-ban egy óceán volt, de minden field kiapad, erősödik. " A mai világban semmit nem adnak könnyen fiam"- by Nagymamám. Igaz. Közhelypuffogtatásnak tűnhet de ez az igazság.

    Alkalmaszkodni kell, nem rinyálni.

    (bocs, h ilyen hosszú lett)
    R1per2, theobell, Maxxxika and 4 others like this.

  3. #63
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Igen ez igy van. A mai vilagban nem azok nyerik a legtobbet, akik a legtobbet elemeznek, hanem akik a legjobban alkalmazkodnak es megvan bennuk az elhivatottsag es a tűz(persze sok mas tenyezo mellett).

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Bubo hovatünt?

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bubo hovatünt?
    Vasárnap lévén,jó grinderhez híven tolja,mint állat

  6. #66
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Bocsánat akkor jogos.
    molylepke likes this.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •