Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By pokeryorki

Téma: Érdekes póker partik - 2017. 02. 08

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2017. 02. 08

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT parti
    Játékosok: 8 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 800
    Nagy vak: 1600/180

    Cut off pozícióban levő játékos minimumot emel, mi csak megadjuk az emelését KcJd lappal. A floppon ellenfelünk fél kassza alá hív és mi úgy döntünk, hogy ráemelünk a hívásására. Ezt az emelésünket megadta és ezt követően a törnön folytatásképp hívunk közel fél kasszányít. Majd erre az ellenfelünk all-in jön. A banki esélyünk a megadáshoz: 2.7 az 1-hez. Mit teszünk?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    "Még akkor is megadás a helyes megoldás, ha az ellenfelünknél fölé párok és szettek is lesznek. Ez pedig nem mindig igaz, mert az is esélyes, hogy már a floppon beteszi azokat a lapjait ellenünk."

    Lalas, ha szettje van, az nekünk különösen jó, betesszük 0%-ra, gyakorlatilag ajándékba adjuk a burgonyát.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Nyilván JQ vagy rosszabb lesz nála de akár 107 is lehet nem gond mert a riveren úgy is megoldja
    Még akár 102 is lehet az inasnál legutóbb sm saton azzal tolta a moron a K10 ellen 3 főnél de természetesen beugrott neki a 2-es úgy ahogy kell

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Én ebben a szituban nem tenném fel a versenyt egy gyenge top párra. Ebben a szituban tök mindegy mi van nála (blöff szóba sem jöhet) akkor is sztem fold. Sokan szló pléjeznek szettet így a floppon. Néztem már bele elégszer... A flop előtti minréz AJ-t is meg TT;33;22-t is takarhat CO. De ez csak az én véleményem.
    Kugutsuman likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Igen, nem biztos, hogy ugyanaz a helyes megoldás egy versenyen és cash gameben.
    Másrészt read-ről szó sem esett, pedig az itt sokat elárulhat arról, hogyan kell tovább játszani.

    Többé-kevésbé attól a ponttól, ahol a floppon visszaemeltünk rá kényszerpályára kerültünk, mert ha ő kisebb párral és valamilyen húzó lappal nyomul, akkor mi már a top párunkkal kényszerpályán vagyunk a százalékos esélyek miatt.

  6. #6
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    fold, mindig csak fold

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •