Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (117) összesen
  1. #1
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás bravesoul topikja

    Agostini... kell valami új.

    1. szabály: nem sírok
    2. szabály: nem fárasztom a népet azzal,hogy milyen peches vagyok
    3. szabály: hasznos dolgokat rakok\írok ide.


    Pokerstars NL50 jelenleg amúgy.
    It's just a ride.

  2. #2
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Kezdjük puszta számokkal

    mai nap:

    1700 hand ~-320$




    go back NL25
    It's just a ride.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Kezdődhetett volna jobb eredménnyel is a topic! Fel a fejjel és az eredményekkel!

  4. #4
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    szemrebbenés nélkül szép csendben tudomásul kell vennem.

    most jön az az idő amikor kussban játszogatnok kell jópár hétig non-stop és csak előre nézni. 1-2 hónap múlva mehetek újra nl50 közelébe addigra azonban rb-s teremben, sokkal nagyobb tudással és stb.vel akarok neki futni.

    everesten vicces ,hogy még 50$ elment nl25ön de most talán végre tényleg szétmákoltak na mind1. haláli milyen fish az összes szinte. simán +os lesz a terep csak azon múlik mennyit nyerek,hogy mennyit játszok. és ha napi 4k meglenne ...hm.

    és köszi bodza, fel a fejjel tényleg. most megint magamnak kell bizonyítanom azaz inkább a saját szemembn rendbe hozni ezt az éjszakát.
    It's just a ride.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Jó volt a visszalépés NL25re. Ez is egy tudatos lépés, sokkal ésszerűbb, mintha magasabb limitre ültél volna be, és ugye erre is volt már példa .

    Szóval kitartás, jönni fog az eredmény, csak ki kell várn!

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    sok sikert, remélem minél előbb visszamész NL50-re, sikeresen. Amúgy mekkora br-nál határoztál a visszalépés mellett, ha nem titok?

  7. #7
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Természetesen nem titok. A linera nem igazán emlékszem de 1.5k nál mondtam,hogy most go lefelé akkor buktam 50$-t utána meg 250et és kivettem 200at. Ha minden igaz így maradt 1050$-om.

    A cash outnak is egyszerű oka volt. Így tartom magam nl25-ön. Hihetetlen hadjáratba kezdek totál új mentális és egyéb beállításokkal. Nagyon sok hibám volt az elmúlt 1 hónapban . Bevezetek egy 1:5 szabály azaz 5 óra játékhoz legalább 1 óra elemzés , olvasás ,videózás stb. társul. Napi statok eddig is voltak. És totális fegyelem.

    Ma még nagyon keveset játszottam de Everesten ámokfutás ment 5 BI-nel zártam a rövidke 90 perces sessiont. Este pedig starson 9 asztalon NL25özök.

    A terveim egyébként LEGALÁBB szeptember végéig NL25 és totális fejlődés , traning , olvasás , videózás , fejlődés,fejlődés,fejlődés. Sokkal felkészültebben akarok menni NL50re és a cél legalább 50BI. Ezzel talán elkerülhetek pár dolgot.

    Szóval most kicsit leszállítom magam a földre, talán már rám fér és újra alázattal ,nagy erőbedobással esek neki póker karrierem építésének. Még 1.5 évem van,hogy elérjem azt a a limitet (legalább NL100) ahol már "van értelme" játszani. Nem mintha 50-en nem lenne csak értitek


    Nem kapkodok el semmit , tanulok és a dolgot jol fognak menni.


    p.s.: nickname változtatás lehetséges akademian ?
    It's just a ride.

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    adminok segítségével igen. de miért kellene? tök jó ez az agostini, én már megszoktam.

    meg amugy szvsz ez az uj topic se kell(ene). teljesen jó a régi, lehet azt folytatni új szemlélettel/téttel/gondolkodásmóddal/stb. is. s legalább egybe van az egész agostinis pokerprojekt. Sztem

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Kobe Bryant is azért változtatta meg a korábbi 8-as mezszámát, hogy "új életet" kezd és lett 24-es. Gondolom te is ezért akarnál nevet változtatni, hogy új lapot kezdj.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  10. #10
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet 1000dollarchain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kobe Bryant is azért változtatta meg a korábbi 8-as mezszámát, hogy "új életet" kezd és lett 24-es. Gondolom te is ezért akarnál nevet változtatni, hogy új lapot kezdj.
    pontosan.
    It's just a ride.

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •