Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By ewoksamurai
  • 1 Post By WINAMAXDONK
  • 1 Post By csiga19794

Téma: Hosszu Sessionok? Merész?

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás Hosszu Sessionok? Merész?

    Helló! Eddig egy héten 4-5db 7-8 orás sessiont tartottam poker céljából.Viszont igy nem tudtam más dolgokkal foglalkozni mert tul lusta vagyok .Most szeretném átalakitani a napirendemet 2-3db de inkább kettő 12-14 órás sessionre? Mindezt ugyh h nekem a 7-8 is sok néha.

    Akinek van tapasztalata ,tudom h sokan vannak akiknek ez alap egy vasárnap pl mennyit romlik a játékod a végére és mennyire megerőltető? Vélemények is érdekelnek h ajánlanátok-e vagy kiégett.Azért lenne kakadu nekem mert igy lenne 4-5 napom amikor bármit csinálhatok mármint értelmes dolgot a fórumozást is szeretném elhagyni szép lassan.Du 2től-élfélig reggelnék ami ugye kb 02-04 között ér véget ha kakadu a session akkor lehet h 5-6 is akár.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    1. megnézted, hogy a terv egyáltalán megvalósítható-e? Darabszámra lesz annyi versenyed, ami elég egy hónapra?
    2. nekem inkább 10 órás egy session, mint 8, nem is nagyon értem, hogy lehet "megúszni" 8 órából egy jobb napot?
    3. fáradni fogsz a végére, de akik ellen tolod, ők sem frissek reggel 5kor.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Meg ugyanannyi lesz a darabszám többé-kevésbé.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Hát fórumozást abba ne hagyd . Másik kérdés, megugrik-e az avr fielded, és ha igen, bírod-e a varianciát. Gondolom a déli kezdéshez be kell venned a starst a menübe. Nekem merésznek tűnik a heti 2 munkanap, kicsit keveslem, de ha darbszám marad, avr field nem növekszik jelentősen, avr BI nem csökken, akkor kivitelezhetőnek tűnik a dolog. Az állóképesség is csak egy skill, fejleszthető.
    csiga19794 likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Alapvetően már nem tervezek hosszutávra tanulni szeretnék ilyesmi 10éve pokerezem belefásultam nem mondom h nem szeretek már leülni és oktatni de szeretnék más dolgokkal is foglalkozni miközben ugyhogy még azért normális jövedelmet szerzek belőle.ABI ponthogy nőni fog mert bele kell vennem olyan versenyeket amiket este már nem veszek bele.

    5-22 EUR tornákat tolom rendszeresen. De pl igy Ipoker 50es warmup vagy Microgaming 20rebuy délután is megy remélem verem még ezeket a tornákat aztán majd meglátjuk.Az avr field is csökken .4hálozatba fogom Ipoker,Micro,Party+Hive (az egy vicc 7-8versenyt tolok ott 3rb.5rb de komédia a mezőny). Starson sajnos 2018ig levagyok tiltva pedig most jól jönne a 888ról meg sajnos kibasztak.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Fórumozás meg totál fölösleges időpazarlás legalábbis ahogy én csinálom bár élvezem csak Gerwent tulságosan szeretem már h távozzak.Érzelmek alakultak ki nála is meg nálam is.
    qwertibie likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ja, du. 2-es kezdéssel kivitelezhető ezzel a 4 teremmel. Micron a 20 rebet simán vered, ha a 20€-t egyébként vered. Ipoker warmup hétköznap kicsit keményebb mezőny, de megijedni nem kell tőlük sem.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fórumozás meg totál fölösleges időpazarlás legalábbis ahogy én csinálom bár élvezem csak Gerwent tulságosan szeretem már h távozzak.Érzelmek alakultak ki nála is meg nálam is.
    Javasolnám az összeköltözést vele
    Buksisak likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Azért akarsz elhagyni minket,mert molyt kibannolták?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •