Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Újabb durrrr-átverés?

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Polk óriási figura, igaz, nem értem, hogy mit mond, de még így is élvezet nézni a sztrímjeit. A bankroll cselendzsével viszont mi van, végleg abbahagyta? Hónapok óta nem tolta, legalább olyan erős hiányérzetem van, mint amikor 6-7 éve az esti tövezések miatt lemaradtam a Barátok közt aktuális epizódjáról.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hahahaha nem érti a barom És még ugyis élvezi Tleg nem makogsz angolul semmit? Csak németből meg olaszből vagy felsőfokon?

  3. #13
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Sokat tanultam az itteni Sztálintól, így lassan perfekt orosz leszek, meg most akarok majd hozzád beiratkozni lovari oktatásra, remélem elvállalod, hogy legalább valami hasznod is legyen.
    WINAMAXDONK likes this.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Sztálint csipem énis különleges figura az öreg vagy fiatal komcsi.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom, WCGRider a világ legjobb HU játékosa volt, még Sauce-t is megverte, és utána nem nagyon ült le vele senki, ezért abbahagyta, és most inkább MTT-zik, videókat csinál, stb. Nekem szimpatikusnak tűnik. Ennek a Dwannak a szeme sem áll jól, nem lepne meg, ha igaz lenne.
    van Gerwen likes this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, WCGRider a világ legjobb HU játékosa volt, még Sauce-t is megverte, és utána nem nagyon ült le vele senki, ezért abbahagyta, és most inkább MTT-zik, videókat csinál, stb. Nekem szimpatikusnak tűnik. Ennek a Dwannak a szeme sem áll jól, nem lepne meg, ha igaz lenne.
    Volt? Ne higgy az idiótáknak akik úgy szemlélnek egy póker videot hogy: ezt én is tudom. Nem pedig úgy hogy: mit nem tudok? Kiszámítható... LOL szerintem még koki részegen is agyonverne itt mindenkit!

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet arnold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnál nekem javasolni párat, amivel kezdeni tudnék? Kb két éve kezdtem pókerezni, tehát nem vagyok teljesen kezdő. Szétnéztem a neten de én csak olyat találtam, ami nem oktatóvideó, hanem valamelyik játékáról videó.
    Itt van pl.: Phil Galfond youtube csatornája. Több mint zseniális. Tegnap láttam tőle olyan dupla c/r blöfföt, és mellé olyan levezetést, hogy még mindig sírok ha eszembe jut

    https://www.youtube.com/channel/UCgM...CVyqeFLpTRG7mQ

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet Fufy the bug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt van pl.: Phil Galfond youtube csatornája.
    köszönöm, nézem is. (bár ahogy látom ő inkább PLO, mint NLHE) Minden, akkor is kösz illetve körbenézek, mert szeretnék tovább fejlődni és ehhez kell valami képzés. Ja és elég furcsák a youtube videó képei...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •