Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 85 (85) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Két év alatt az évi hat számjegyű kereset is elérhető, dollárban - pindrokk interjú

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Mosoly

    Idézet Fufy the bug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még vmi: az olyanoknak mint Te kitaláltam egy mondást:

    Feltételezést tényként, csak az igazán ostobák kezelnek!
    Ez ütött nálam !!!

  2. #82
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 15.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Szia Pindrokk!

    Hogy áll a mentoring csoport? Valami kis beszámoló várható?

  3. #83
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Most vettem észre, hogy volt egy kis aktivitás a csoportban.

    Egy kis létszámú csoporttal kezdtünk neki a munkának májusban. A csoport eredményei összességben meghaladják azt amit ebben a fázisban vártam volna. Természetesen az eredmények eloszlása nem teljesen egyenletes és volt rá eset, hogy valakitől el kellett köszönjünk. Vannak akik előrébb járnak az érési folyamatban és vannak akiknek még időre van szükségük, hogy igazán sikeressé váljanak. Jelenleg a játékosok nl50 és nl1K között oszlanak el.Amit szeretnék---és nagyon jó esélyt látok rá---hogy a backing végére mindenki nl200+ legyen.

    Az eddigi legnagyobb siker sztori, hogy fél éve nl100-nl200 breakven szintről eljutott egy játékos nl1Kra és teljesen stabilan játszik és szuper eredményes tud lenni.

  4. #84
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 15.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    köszi a választ, így tovább!
    köcsögpokerstars likes this.

  5. #85
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet pindrokk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most vettem észre, hogy volt egy kis aktivitás a csoportban.

    Egy kis létszámú csoporttal kezdtünk neki a munkának májusban. A csoport eredményei összességben meghaladják azt amit ebben a fázisban vártam volna. Természetesen az eredmények eloszlása nem teljesen egyenletes és volt rá eset, hogy valakitől el kellett köszönjünk. Vannak akik előrébb járnak az érési folyamatban és vannak akiknek még időre van szükségük, hogy igazán sikeressé váljanak. Jelenleg a játékosok nl50 és nl1K között oszlanak el.Amit szeretnék---és nagyon jó esélyt látok rá---hogy a backing végére mindenki nl200+ legyen.

    Az eddigi legnagyobb siker sztori, hogy fél éve nl100-nl200 breakven szintről eljutott egy játékos nl1Kra és teljesen stabilan játszik és szuper eredményes tud lenni.
    Szívesen olvasnék egy bővebb beszámolót is,ha úgy érzed megoszthatsz velünk 1-2 dolgot.

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •