Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree6Likes
  • 2 Post By chivasr911
  • 1 Post By ouchi
  • 3 Post By Tir-X

Téma: NL25 ZOOM 75s BB bet vs missed cbet

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL25 ZOOM 75s BB bet vs missed cbet

    https://www.boomplayer.com/23072983_88E46D7B3B

    A parti releváns statok nélkül történt.

    Preflop a 2,5X illetve a játszhatóság miatt szélesebben flat-elek suited gapper-ekkel, de mondjuk ez a range-dzsem alja. A 3bet is felmerült bennem, de frekvenciák nélkül maradok az egyszerűbb opciónál.

    Flop nagyon kedvez az ellenfél range-dzsének, viszont amikor kihagyja a cbet-et, akkor egyfelől teljesen egyértelművé válik, hogy nincs monster handje (AT+), másfelől megnyitja ellőttem a kaput későbbi utcákra.

    Itt azt feltételezem, hogy sok Ax-et, Tx-et, pp-t fog mögémcheckelni, ellenben a gyengébb húzóit baby fd, gs etc.) cbeteli, hogy dobasson jobbat, illetve a jobb fd-ktől is cbetet várok, mivel azok legtöbbször combo draw-k is egyben.

    Turn: A konkrét hand esetében azon kevés lap egyike, amikor equity-vel tudok blöffölni, a teljes range-dzsemnek inkább brick. A feltételezésem itt az, hogy nagyobbat hívok, mert ezen az utcán még sok megadást várok, azonban alkalmas rivereken (ami rengeteg), el tudom vinni a kasszát mutatás nélkül, így többet nyerek.

    River: Itt akadtam el, mivel ha az értéklapjaimat ki akarom fizettetni (2pár+), akkor inkább a kisebb size-ra szavaznék (herocall-t kicsikarni Ax-ekből, QT+ egy pár típusú lapokból), azonban ha dobatni szeretném ugyanezeket a handeket, akkor inkább tartom működőképesnek a nagyobb bet-et.

    Mi a véleményetek arról, hogy ellentétben azzal, hogy méretezzünk ugyanúgy a value és blöff lapokkal, ilyen és ehhez hasonló szituációkban igenis jobb eltérni?

  2. #2
    Újonc Mastodon avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 21.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Szerintem méretezz ugyanúgy. Pont azért nem térnék el, mert nincsen infóm az ellenfélről.
    Illetve ismeretlenül is 3bet-elnék preflop. Ha várnál a kellő mintára, szerintem csak nagyon sokára kezdenél el valakit blöffölni, és lehet, hogy addigra már nem is játszanátok egymás ellen (limitváltás miatt pl).

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    gto szerint egy nagyobb size kéne mert tele vagy blöffökkel, amúgy eltérhetsz ha megfejted az ellenfeled mikor mivel ad meg.
    ez már nagyon necces call amúgy infók nélkül főleg(preflop, lehet gyengébb a mezőny de a rake meg mégtöbb, nem kéne iylen 40%okat védekezni szerintem EP ellen, 3bet lehet ez a lap), és river is túlblöffölöd magad ezzel a combóval, de azért itt szerintem is jó befejezni
    JociBalboa and Laci24 like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Preflop egyértelmű fold.
    Laci24 likes this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem nem fogod tudni pluszosra kihozni ezt a preflop callt. Az ellenfél postflop leakjeinek ismerete hiányában és mindenféle információ nélkül legalábbis 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem.
    ouchi, qwertibie and Laci24 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •