Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Untaktik MTT sessionje a PókerAkadémia Twitchen - ismétlés

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Untaktik MTT sessionje a PókerAkadémia Twitchen - ismétlés


  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy lehet-e itt kérdezni, de egy próbát azért teszek.

    KO tournament:

    400/800-as vakszinten BU nyitottál 86o-val, ahol coverelted a vakokat (SB 22BB, BB 50BB).
    Az SB shove-olt, majd magadtál.
    44%-os odds-ot kaptál, ami így pucéran nyilván nincs meg, de a bounty miatt azt mondtad, hogy kb. 33% kell.

    A kérdésem, hogy ezek szerint KO versenyen nem dobsz semmit ebben a szituációban??
    86o egy 65%-os BU openrange egyik, ha nem a legrosszabb lapja.

    Ha az ellenfél ennél (22+,ATs+,KQs,AJo+) tágabban teszi be, akkor random lappal is megvagy és innentől kezdve gyakorlatilag a BU nyitás csak formalitás

    Mi itt a stratégia?
    Ha mondjuk nem 2X-ig, hanem tovább emelnél, akkor még jobb az odds

  3. #3
    Lelkes újonc untaktik avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Flush67: A bounty-t belevéve a számításba kicsi plusz a call (35%-unk volt AQs ellen). Viszont, ahogy említettem később is a videóban, szerintem jobb kihagyni ezeket a kicsit plusz megadásokat, csak azért mert bounty. A teljes képet nézve szerintem gyakran lesz kevesebb zsetonunk és kisebb esélyt adunk arra, hogy jobb lapokkal később kiejtsük a kevesebb zsetonnal rendelkező játékosokat. T9s, 98s féle lapokkal érdemes szerintem ott callolni legfeljebb. Ha kb. 12BB lett volna neki, akkor lett volna jobb a megadás.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    miért AQs ellen számolsz?

  5. #5
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet untaktik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flush67: A bounty-t belevéve a számításba kicsi plusz a call (35%-unk volt AQs ellen). Viszont, ahogy említettem később is a videóban, szerintem jobb kihagyni ezeket a kicsit plusz megadásokat, csak azért mert bounty. A teljes képet nézve szerintem gyakran lesz kevesebb zsetonunk és kisebb esélyt adunk arra, hogy jobb lapokkal később kiejtsük a kevesebb zsetonnal rendelkező játékosokat. T9s, 98s féle lapokkal érdemes szerintem ott callolni legfeljebb. Ha kb. 12BB lett volna neki, akkor lett volna jobb a megadás.
    Köszi a választ. Akkor ezt úgy értelmezem, hogy 'way too loose' megjátszás volt, gyakorlatilag a megtestesült orosz stílus, hiszen ha jobb lenne T9s, 98s lapokkal megadni, akkor az csak egy top35%-os range.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •