Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL10 ZOOM A2s BU vs CO érdekes river move

    https://www.boomplayer.com/23222334_05340114DD

    Ellenfél fishreg, sokat támadom pre és post egyaránt. Valószínűleg kicsit tilt-tel is, mert rossz időzítéssel move-olgatott vissza, de ezt ZOOM-on nehezebb kiszúrni.

    Mi lenne itt az ésszerű (észszerű?) megadó range-dzsetek GTO ill. tapasztalati megfontolásból?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Úgy gondolom 77 és TT elég erősen benne van a megadó range-ében (de ez összesen csak 6 kombó), 44-et és 33-mat kizárnám, flushre nagyon kicsi az esély (blokkoljuk ugye) és Adxd nélkül sztem nem tolná be. Én nehezen, de dobnám. Legtöbbször ez 77 és TT lesz itt, blöffre riveren nem tenném ilyen játékkal OOP (IP inkább). Véleményem szerint, ha a fishek/fishregek a preflop agresszorok és tüzelgetnek, illetve ha nm esik a FD-juk akkor szoktak inkább AI menni ezek a kistétes játékosok. Ilyen védekező játékkal, úgyhogy esett a flush és duplázódott is a board inkább lesz itt value lapjuk, én így tapasztaltam. Szóval fullra tenném mindenképp és dobnám. Viszont GTO szerint úgy gondolonám, hogy call.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    mi a 3bet ranged itt?
    kettőtök közötti dinamika fontosabb itt mint a gto szerintem, valami read róla?

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Mivel eléggé legyalultam az utóbbi időben, pláne abban a session-ben, ezért a dinamika úgy alakult, hogy már overaggro-ztam preflop, mivel oop képtelen volt alkalmazkodni --> túl sok oop call, majd későbbi utcákon dobások.

    Ellene akkor kb. 12%+ a 3bet range-dzsem ilyen pozíciópárokban, viszont sajnos nem egy meghatározott bővítéssel a standardhoz képest, hanem itt-ott megszínezve one gapperekkel, magasabb AXo-kal, KXs-ekkel.

    A kisebb size két célt szolgál: könnyen tudjak barrelezni a széles range-dzsemmel, illetve x/r esetén könnyebb döntési helyzetbe hozom magam.

    Ilyen x/c-x/c-donk pusht még nem láttam tőle, nekem is 77-TT gyanús, mert elég értelmetlennek tűnik, de az a vicc, hogy KdXd-vel lehet, hogy rábeszélem magam egy call-ra.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Én inkább egy A-10 JJ+ AK ra tenném semmiféle képpen nem fullra 25centes hívás után callolt egy 85 centes betet . Igen itt bene lehetnek a 22+ os párok TT-ig de ,hogy flopon el checkeli úgy , hogy flush húzó esély van rendben még belefér . Turnon fullt kapna?! Majd egy check callal megoldja? Jó játékra is utalna minél többet sajtoljon ki verhetetlen lappal . De ha eddig ilyen jól játszotta meg a fullt és próbált téged raise isolálni akkor az utolsó hívás 5$ os potra miért 7$ miért nem egy megadható összeg hisz eddig szépen vezette volna ha valóban full . De véleményem szerint vagy egy AK-t fogott és várt a csodára majd védekezés képpen Allin (nem túl sokat gondolkodott előse akart adni semmit ) ez egy hírtelen elkövetett move-vólt védekezési reakció mert nem esettbe , jobb esetben tartott szerintem egy JJ+ os párt ami szintén védelmi reakció volt ami egyébként elég nagy hülyeség . Lényeg véleményem szerint nyerő handet dobhattál akkor

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •