Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Electrocowboy
  • 1 Post By RegGeri
  • 1 Post By danfiu

Téma: Műsorváltozás a PókerAkadémia Twitchen! - SzepCsaba danfiuval beszélget

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Műsorváltozás a PókerAkadémia Twitchen! - SzepCsaba danfiuval beszélget


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    omaha
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #3
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Oke,de azért egy kis Party pokeres játékközvetítés lesz ugye?
    csiga19794 and necopor like this.

  4. #4
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    GL Dán!
    danfiu likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    visszanéztem, jó volt tetszett. jók voltak a kérdések is szerintem.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Király

    Tetszett nagyon az interjú, jöhetnek még ilyen beszélgetések!

  7. #7
    Idegen pappivan avatara
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Minden tiszteletem Danfiué, viszont engem nagyon zavart az ellentmondás ami az elején volt nem is néztem tovább. Először elmondta, hogy az igazán nagy szintekhez az kell hogy valaki a kihívást lássa, és fejlődni, győzni akarjon, és ne a pénzt lássa.(Ezzel nagyon egyet értek, és látok is rá példákat.) Nagyából 3 mondatra rá pedig elmondta, hogy ő nem szeret regvarozni, mert az csak farokméregetés, és nem is profitábilis. Az én olvasatomban ez egy kicsit ellentmondás (lehet később tisztázódott, hogy ő mit ért ezalatt). Ugyanis nem hiszem, hogy az tényleg stratégia vs stratégia (ahogy ő mondta) ha fishek ellen játszik az ember.
    Elképzelhetőnek tartom, hogy félre értettem Dánt. Mindentől független nagy respect mert megmászta a létrát!

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Én is éreztem ezt az ellentmondást. Nekem sem tetszett. Viszont mondott még egy nagyon lényeges gondolatot, ami nálam felülírta az előzőeket. Nem teljesen így fogalmazott, de a lényege az volt, hogy +EV-s döntéseket hozni, ergo jól kell játszani. A +ev-hez az is hozzátartozik szerintem, hogy megfelelően választom ki az asztalaimat, és ott a lehető legjobbamat nyújtom.

    Egyébként az ismétlés sokkal jobb volt!

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hali.Ja ertem most mar mit mondtok. Amit en jelenleg csinalok, azt ugy hivjak, hogy bumhuntolas(Amikor csak akkor ulok be amikor fish van), de azt ne felejtesetek el, hogy szerintetek automata profitot fog nekem eredmenyezni mert ott van a fish az asztalon? Lo****t. Ha a tobbi 5 jatekos kepessege egyenlo, akkor a fish lossrate-je (mondjuk -50bb/100) fog eloszlani az asztal 5 jatekosa kozott egyenlo aranyban es ilyenkor nyilvan merlegelni kell,hogy megeri-e jatszani azt a gamet a fish-sel, mert lehet h olyan asztal,hogy van egy kozepes buko fish, 4 top reg es en, de lehet h kiulok mert annyival jobbak nalam, hogy nekem nem eri meg azon asztalon jatszani meg fish-sel sem. Szoval ezt kifelejtetettek, hogy egy fish-es asztal nem feltetlen +ev minden lineupban.Azt meg fontos megemliteni, hogy ezeken az asztalokon is folyamatosan tortenik reg vs reg harc, szoval a regwar nem feltetlen azt jelenti h akkor 6 ugyanaz a reg tolja 6 asztalon egymassal. En most azt mondom magamrol, hogy egy 10/20-25/50es reg vagyok, de igazabol a jeghegy csucsa jelenleg az 50/100, de afelett nagyon nincsen jatek es ezeken a szinteken eljutni, hogy senki nem akarjon veled jatszani.

    Egyebkent meg arra visszaterve,ezt mondtad:

    " Ugyanis nem hiszem, hogy az tényleg stratégia vs stratégia (ahogy ő mondta) ha fishek ellen játszik az ember. "

    A fishnek is van strategiaja, de mivel sokszor random ezert eleg nehez sokszor megfejteni, de ahhoz is ki kell dolgozni egy strategiat, h milyen spotokban, hogyan tudom exploitalni. Es ez meg nem garancia h el fogja bukni a penzet az asztalon, ha beul, de neki a legmagasabb az eselye, mert neki a leggyengebb az overall strategiaja.

    Osszefoglalva: Lehet valaki bumhunter, ugy, hogy nem a penz motivalja. Maximalizalni akarom a beveteleimet, de teljesen mas motival a pokerben. Es ez sztem ***** jo

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •