Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By OmgHeyJoe

Téma: Micro CG oktató anyagok segítség !

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Micro CG oktató anyagok segítség !

    Sziasztok !

    Régóta játszom NL holdem pokert viszont nem igazán vettem magam soha rá , hogy tanuljam is egy pár héttel ezelőtt-ig . Nos igen a google a barátunk be írhatnám oda de itt is kaptam Ryan Fee könyv elolvasásának ajánlatát amit meg is tettem , mások szerint viszont elavult ...
    Így ha kérhetném segítségeteket tapasztalatból kinek mijött be vagy esetleg jobb játékosok mit ajánlanának valójában (ség , oktató anyagok)

    Köszönöm előre is a válaszotokat !

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 20.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Azért ennyire lusták ne legyünk már! Kicsit keresgélsz az oldalon és találsz...

    Póker Akadémia Videók / Oktató videók / Te is nyerhetsz! | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A legjobb ha feliratkozol egy oktatóoldalra és követed a kézelemezéseket és az edzéseket.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Raise ne is haragudj de a lusta nem én hanem te vagyok külömben elolvastad volna amit írtam melyben említettem ''Nos igen a google a barátunk be írhatnám oda de itt is kaptam Ryan Fee könyv elolvasásának ajánlatát amit meg is tettem , mások szerint viszont elavult ... ''

    Ezért kértem tanácsot

    Köszönöm a válaszod Flush.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Esetleg ilyen oktató oldalt tudnál ajánlani ? Intellipokernek elég fura videói vannak konkrétan elalszom ahogyan beszél benne az egyik játékos ''AA igen ez egy kézbe pár és ez jó'' 2 -3 másodperces szó kihagyásokkal

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Az vannak alap dolgok amik sose avulnak el, mindenkepp azokkal kezdenem. Pl az SH pokersuli cikkei nagyon jol osszefoglaljak az alapokat.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 03.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    runitonceon essential előfizetés 9,99$/hó neked tökéletes,számodra vannak jó oktatók-cameron couch,ian salter,paul atwal
    Laci24 and LazyCastle like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •