Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Masters800

Téma: NL25 ZOOM 77 turn-river kérdés

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL25 ZOOM 77 turn-river kérdés

    https://www.boomplayer.com/23456615_1014339024

    Elég furán alakultak itt az események (SB flat, körcheck, turn kis overbet)
    Ismeretlenek az ellenfelek, de nem játszanám máshogy. Felmerült bennem egy turn broke, de így nem hagynék teret a blöfföknek.

    Vélemények?

  2. #2
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a megjátszás, ugye 99 ver csak minket reálisan ezért riveren allin is mehetünk mert megad A9,Q9 amivel így játszik.
    qwertibie likes this.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Én még nagyon kezdő vagyok ! De énis így játszottam volna meg viszont a river Allinal is egyet értek mert preflop Call két magasra vagy alacsonyabb párra TT alatt flop ugye A Q 9 check turn 7 majd rá betel a hívora 7 es segített volna neki ? Tudni való , hogy valószínő floppot checkelte el river 3 raise ... mivel preflop nem hívott vissza , hogy kettesbe játsza le valakivel AA QQ párok véleményem szerint ki estek a kezéből maradt az AQ A9 és kisebb esély rá , hogy 99 így szerintem lehet egy Allint is beválaltam volna.

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Az az igazság, hogy ez populációs read alapján sosem lesz AQ-A9, tulajdonképpen riveren úgy adtam meg, hogy valszeg a 3 db 99 mellé találok elegendő blöfföt nála ilyen bd kombók személyében.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    a riveren az all-innt is megadtad volna?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság, hogy ez populációs read alapján sosem lesz AQ-A9, tulajdonképpen riveren úgy adtam meg, hogy valszeg a 3 db 99 mellé találok elegendő blöfföt nála ilyen bd kombók személyében.
    Két kérdésem lenne a bd kombó blöffökkel kapcsolatban:

    1. Treff riveren dobsz? Vagy mondjuk K-on, 8-on, ami JT-t egészíthet.
    2. Az ő helyében, ha nálad lenne vmi turnon felszedett draw (flush, gutshot, OESD), de jelenleg nem vagy SD képes, akkor flop körcheck után, te SB-ből mit tennél? Bet? Check/call, Check/raise? Melyiket miért tennéd?
    Utoljára módosítva: asdator által: 2017. 04. 11. 18:24

  7. #7
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két kérdésem lenne a bd kombó blöffökkel kapcsolatban:

    1. Treff riveren dobsz? Vagy mondjuk K-on, 8-on, ami JT-t egészíthet.
    2. Az ő helyében, ha nálad lenne vmi turnon felszedett draw (flush, gutshot, OESD), de jelenleg nem vagy SD képes, akkor flop körcheck után, te SB-ből mit tennél? Bet? Check/call, Check/raise? Melyiket miért tennéd?
    Ez nem is két kérdés
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #8
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két kérdésem lenne a bd kombó blöffökkel kapcsolatban:

    1. Treff riveren dobsz? Vagy mondjuk K-on, 8-on, ami JT-t egészíthet.
    2. Az ő helyében, ha nálad lenne vmi turnon felszedett draw (flush, gutshot, OESD), de jelenleg nem vagy SD képes, akkor flop körcheck után, te SB-ből mit tennél? Bet? Check/call, Check/raise? Melyiket miért tennéd?
    1. Read nélkül elég nehéz erre korrekt választ adnom. A kapott odds-tól is függhet a call/fold, illetve nálam is lesz bőven olyan lap ami egészült, így a 77 nem a call range-dzsem teteje ebben a szituban.

    2. Én deep-en nem annyira vagyok az sb flat híve, így csak nagyon szűk range-ből tudok kiindulni. Mindhárom opciót lehet használni, attól függően, hogy milyen további játéktervvel készülök.

    a) bet
    1. körcheck után az eredeti emelőnél tudok elképzelni esetleg kész kezet, BU viszont legtöbbször gyenge. Így akár egy utca bet-tel is profitábilis lehetek (és második pár szerű handeket dobatok).
    2. mivel deep-ek vagyunk, így a bet/call abszolút opció IO miatt, de egy bet/push-t már erős túljátszásnak érzek.

    b) check/call
    potkontroll és jó eq miatt biztonsági játék, hátránya, hogy valószínűleg kevés pénzt hoz ha beesik. Egyszerűsége miatt legtöbbször erre számítok, oszt lássuk, hogy mit hoz a folyó... (mégis csak alacsony limit, nem mindenki kész koncepciókkal játszik)

    c) check/raise
    Az ellenfeleknél SD képes lapokra számítok, de csak kevés igazán erősre, így egy turn x/r - river push-sal szerintem maximalizálhatom a profitot. Ehhez persze nem árt ha tudom magamról, hogy 99,QQ is lehet nálam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •