Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL10 ZOOM 56s weirdo megjátszás vs fish

    https://www.boomplayer.com/23530476_24691E4642

    CO regulár, BB fish, azzal a note-tal, hogy a gay donk-ja gyenge SD képes lapokat szokott takarni.

    Preflop igazából inkább dobni kellene, mivel elég nagyot 3betel CO, illetve a relatív pozíció elég rossz, de BB miatt elcsábultam.

    Bevallom, kb. 20K leosztásonként van ilyen "intuitív" (gagyi) move-om flop-on, de az volt a terv, hogy a reg-et meglepjem.

    BB-nél elég ritkán lesz 22,44 + 2pár (de ha mégis, akkor is csak viszonylag kevés kombó), inkább Ax-re tettem.
    Így a játékterv az volt, hogy turn-ön még megadjon, riveren meg rátolom és jó eséllyel overfoldol.

    Szerintetek ennek így van értelme, vagy egyszerűen csak engedjem el a hasonló szitukat?
    Utoljára módosítva: Flush67 által: 2017. 04. 25. 14:26

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Miért dobna A-t riveren egy rekreációs player? Persze statok számítanak, de itt egy A-tól én inkább callra számítanék mint foldra.

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A sima Ax egy pároktól azért inkább várok dobást, ami mondjuk a river skálájának durván fele lehet.
    Egy tonna értéklapom lesz (tegyük fel, hogy a flop méretezés szofisztikáltabbra sikerült) set-ek, 2párok, 1-2 kombó sor. Ehhez viszont azért illene találni valmilyen blöfföt is. Nem mondom, hogy sokat, de azért....

    És amint ezt írom, megnéztem, hogy brick riveren mennyi tiszta blöfföm (SD érték nélkül) lehet itt és konkrétan szerintem max. 3-4db 65s LOL.

  4. #4
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Szerintem se dob mezei ászt, esetleg csak párat a leggyengébb kickeresek közül.

    Mi miatt gondolod hogy ebben a spotban riveren kell blöff range a fishy ellen?

  5. #5
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Szerintem se dobna riveren a-t egy rekreációs játékos.
    Viszont akkor mit csinálsz, ha turn emelésedre all in-t jelent?
    Alapból nem 20-centet emeltem volna a helyében flopon, de a turn emelésedre, itt biztos all-in tolok.
    Ott neked megadni 4 outos riverre nem túl kifizetődő szerintem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •