Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By OmgHeyJoe
  • 1 Post By lumpi

Téma: NL10 ZOOM JTs BU vs SB 3bp

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL10 ZOOM JTs BU vs SB 3bp

    https://www.boomplayer.com/23623651_64F733F710

    Szerintetek mi itt az alapvető játékterv turn-ön ismeretlen ellen?

    Lesz nálam 77, néha AKs,A7s,A3s mint tiszta value és QdTd, JdTd (87s, 76s) semi-blöff, valamint QJ-JT GS mint pure blöff (mint AT-AQ-t blokkoló handek) valamint csomó Top és second pár.
    KK+ sosem lesz nálam itt ismeretlen ellen, 100%-ban 4betelem.

    Kicsit el vagyok veszve itt ingyen lap, 1 utca vs 2 utca fronton...

    Ti hogy vágnátok fel a range-dzsetek?

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 03.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Readless bet turn 90%ban 77, AQs+, A7s, A3s-A2s, QTs+, JTs, 87s, 76s, AQo+ a többi Ax bet 50%ban néha blöffölhetsz egy Kxet alacsony frekvenciával 10-20%.

    Ezen a riveren vbet 77, AQs+, A7s, A3s, AQo+és nyilván hozzá alacsony freq bluff pár JT,QJ,87,76type hand.

    Nem tudom mi a pooltendencia nl10en. Alapból azt feltételezném, hogy nem lesz kibalanceolva a cbet,xc,xc range ezért overbluffölném.
    Utoljára módosítva: OmgHeyJoe által: 2017. 04. 26. 20:03
    Laci24 likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Ezen a turnön a ranged nagyon kis %-át tudod csak betelni, mivel ch/r ellen szinte nincs calling ranged, ezt vélhetően mondjuk NL10-25ön sokan nem ismerik fel. Amit az ellenfeled egy pop tendenciából tud következtetni és nálad lehet turn bet/call formájában: 77,A7s,A3s és kifújt ami 7 kombó. Lényegében ezzel indokolnám, hogy turnön elég keveset tudunk betelni a teljes rangünkhöz képest. Valóságban persze az AK-k megdobják a value kombóid számát. Amit ezzel balanszálnék azok kb a floppolt GS-ek lennének, de azok közül sem az összeset, ettől gyengébb FD-nk meg nem lesz ebben a spotban aminek nincs SD értéke, többit checkelném és riveren river/betsize függvényében értékelném újra a potot.
    Laci24 likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Fél potos emeléssel kérdőre vonnám Csak call-nál riveren ha checkol mögé chekolok.

  5. #5
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://www.boomplayer.com/23623651_64F733F710
    Kicsit el vagyok veszve itt ingyen lap, 1 utca vs 2 utca fronton...
    Én itt turn-river bet-bet-be olyan blöff lapokat tennék amik turnön félblöffök és riveren blokkolják a srác call skáláját. És akkor ezek mellett ott lesznek nálad ugye még az érték lapok.

    Mennyi a turn check/foldja?
    Mennyit cbetel a flopon?

    Amúgy én is hajlok arra amit fredaster ír a turn szituval kapcsolatban. Nem hiszem hogy tud itt annyit passz-megadni hogy ennyi EQ-vel ne legyen nyereséges a turn bet. Ezért is lenne fontos szerintem itt a flop cbet frekvenciája.
    Utoljára módosítva: Laci24 által: 2017. 05. 11. 10:42

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •