Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Bréking - anyagi gondban a PKR, offline a terem!

  1. #11
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a hir a legjobb érv mért csak a starson tolja valaki.

    sszes többi szutyok terem veszélyes és megbizhatatlan.
    Majd az milyen jó érv lesz, amikor pár hónap múlva a jelenlegi (piaci átlag) 30% helyett csak 5% lesz a RB.
    (A 2016-tól életbe lépő RB-változások is komoly érvágást okoztak már a low stakes grindereknek is, hát még feljebb.)
    Ezt ellensúlyozva valszeg "megéri" majd felvállalni bizonyos mértékű anyagi kockázatot.
    Pistapapa likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Engem érint a dolog már a twitteren sincsennek ott pedig még délelott ott lehetett informálódni. E mailt sem kuldtek arról eddig hogy mi a helyzet. Aggasztó a dolog nem is értem kb 5000-7000 játékos volt egy egy forgalmas estén mióta csatlakoztak a microgamming halozathoz elotte joval kevesebb erre bedol. En szerettem a grafikat meg hogy lassabb volt a jatektempo mint altalaban a tobbi teremnel igy valosaghubb volt az egesz. Jatszom pl a 888 pokeren is de ahogy az kinéz az egy szutyok. En ezt az oldalt preferaltam mert nem kell 8000 embert kiejteni hogy nyerj valamit mint ps-en. Remélem azért kifizetik a kb 100 euromat aztan mas terem utan nezek.
    termo80, sztalin and BaDBeaTDonKY like this.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a hir a legjobb érv mért csak a starson tolja valaki.

    sszes többi szutyok terem veszélyes és megbizhatatlan.
    Most komolyan......
    Mi vagy te? Valami ps pro,ps nagykövet, vagy "mifene". Úgy véded őket rendszeresen,hogy még Negreanu is elszégyelli magát néha. Egyszerűen nem hiszem el,ha a jelenlegi rb-t is megvágják 85%al,akkor azt túléli a terem. nem vagyok hajlandó elhinni....
    Utoljára módosítva: csiga19794 által: 2017. 05. 05. 17:52
    Molt15ant1 and BaDBeaTDonKY like this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Játszottam ott 2-3évet aktívan még a microgaming elötti időkben és kifizetések/support terén is nagyon korrektek voltak végig.

  5. #15
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem értettem soha, h a holdemesek miért sírnak, h nem marad más választásuk csak a PS. Pedig a mai napig kaphatnak bőven akciót más, kisebb termekben is. Ellenben PLO-val, amiben tényleg nehéz kikerülni a Stars egyeduralmát.
    Csak nem a totál névtelen termeket kell választani. De nyilván valamennyivel nagyobb lesz a pénzügyi rizikó faktor így is.
    (Feladva a "kényelmet", jelentősen kilépve a komfortzónából remélhetőleg még omahában is megoldható lesz. Igaz, h majd legalább 8 teremben kell jelen lenni, h tudj 6 asztalon játszani egyszerre.)
    Axe and Pistapapa like this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Az, aki csak egy sessionre valo buynt tart egy kisebb termben, tud nyugodtan aludni. Ha plusszolsz, akkor meg instacashout.Nem olyan bonyolult ez. 5 teremben van penzem, s egyaltalan nem parazok, pedig az FTP-s csődöt is ateltem(kb 4k-m volt ott)
    Mezo_gsi likes this.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    új info hogy jovo hetre igernek uj informaciokat . Addig semmi. Ez fogja tartalmazni hogy a jatekosok hava fordulhatnak. nagyon nyers forditasban roviden ennyi.
    BaDBeaTDonKY likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •