Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Hedgehog Staking Group - ingyenes magyar nyelvű videósorozat indul

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Tetszik a levezetés, sok jó gondolat elhangzik a videóban.
    Viszont a river szituációt teljesen másképpen értékelem. Tök jó kifutása a boardnak ahhoz, hogy 3 utcás blöfföt meglépjen Siever.
    Ergo én bőven teszek blöfföt ezen a ponton a range-be. Kx-ek mindenképpen vannak nála. (Max a betsize miatt kérdőjeles a Kx. De én egyáltalán nem zárnám ki ezt a lehetőséget.)
    Ha ezzel tisztában van mindkét játékos, akkor teljesen jó lépés a river betre meglépett check/raise. Megkockáztatom, hogy van benne érték. (mert logikusan callolnia kell 1-1 Kx-el)
    Egyedül az ICM szitu rondít bele a dologba. Így valószínűbb, amit elmondtatok. De egy mezei partiban ez így nem állná meg a helyét. Ott ennek easy c/r-nek kell, hogy legyen.

    Bélabácsi, ha olvasod: mit gondolsz erről?
    Utoljára módosítva: papamsjdsd által: 2017. 05. 12. 13:16

  2. #12
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Vannak nála blöffök, de a K magasokkal sok értelme nincs elkezdeni blöffölnie, azoknak van bőven showdown értéke és mellette rettentő széles range-dzsel van játékban, rengeteg egyéb lapja lesz blöffre.
    De ha még el is kezd mondjuk esetleg egy K5-öt ütni, akkor ha odakerül riverre vele, már semmi érték nem lesz egy ilyen sizingú hívásban, egyszerűen nem adja meg rosszabb lap elégszer (először azt akartam írni, h soha, de néhány 9x azért esetenként adhatja). Azon a ponton kb. blöffbe változtatná a top párját, aminek meg nyilván semmi értelme, úgyhogy simán checkelnie kéne.
    És emiatt aztán a check-raisenek sincs értelme, hogy hátha adja királlyal, mikor nincs a river bet range-ében egy pár K. De ha még ha vmi nagyon extrém dolog miatt lenne is, akkor is simán eldobhatná/el kéne dobnia a check-raisere, szóval extra értéket akkor se lehetne belőlük kihozni.
    Axe likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •