Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Nottobe
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL10 ZOOM 86s BB MW

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL10 ZOOM 86s BB MW

    Oké, gyorsan megráztam magam és újra itt egy hand ami kérdéseket vetett fel:

    https://www.boomplayer.com/23893864_1141A5E490


    Létezik itt olyan nem 7x hand amivel check után nem a foldra nyomnátok?

  2. #2
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Nem létezik olyan 7x hand amivel turn dobnék, de flopon miért nem kérdezel? fél potnyi emelés szerintem befér, flush huzó van kinn, runner runner sor opció van kinn, csomó lapot eldobatsz, és csak a flush húzó, erős second pár jön tovább.Én flopon kérdeztem volna

  3. #3
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Mondom ezt úgy hogy nekem a 9+ out nem jön be szinte soha, Bár cashben szokott potyogni.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem létezik olyan 7x hand amivel turn dobnék, de flopon miért nem kérdezel? fél potnyi emelés szerintem befér, flush huzó van kinn, runner runner sor opció van kinn, csomó lapot eldobatsz, és csak a flush húzó, erős second pár jön tovább.Én flopon kérdeztem volna
    Ezt a "kerdezes" 2017-ben meg komolyan letezik, mint opcio?
    Laci24 and van Gerwen like this.
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    River check hiba szerintem. Gondolom fish 80bb-vel, így blocking valuebet tökéletes volna (bet/fold 1/5-1/3 pot, attól függ, milyen benyomást keltett eddig az ellenfél), mivel sok gyengébb handje van, amit nem betel, de általában megad (két párok, akár top párok, talán ritkán egy erősebb 2nd pár) valamint néhány besült FD, ami dobna, de check/callozni nem lenne annyira tuti csak ezek miatt.

    7x lapokkal ugyanígy hiba checkelni a rivert. Azzal ráadásul nem blockolsz annyi két párt (kickerrel vmennyit lehet), viszont blockolsz pár sort.
    Laci24 likes this.

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a "kerdezes" 2017-ben meg komolyan letezik, mint opcio?
    Haha, tényleg óriási, ez már 2007-ben is megmosolyogtató volt, amikor élőben az öreg taták, "regek" ilyen kifejezésekkel elemezték a partikat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •