Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Durrrr vs ElkY parti a HSG elemzésében


  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    érdekes hand lett, bár amikor megláttam preflop h mind2nél TT van nem gondoltam volna
    ÉRdekes volt hogy utcánként hogy változott az EQ vs range. Kérdésem az lenne h pl Elky helyzetében Durr hívására fog e tudni bluffolni és ha igen akkor mivel ( valszeg igen, csak gondolom alacsony freq-al) , mekkora sizeinggal ill. mi az amit indifferensé tudna tenni vele?
    Ha azt nézzük h pl Elkynél (csak kb-ra) 3 kombó nuts lehet, akkor mondjuk egy KQhh jo lehet itt bluffre? (blokkolja ugye KK-QQ-t, ill nem blokkolja main draw-t?) vagy el vagyok itt tévedve nagyon?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #3
    Tag BaDBeaTDonKY avatara
    Csatlakozott
    2017. 03. 09.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    gg nh

  4. #4
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes hand lett, bár amikor megláttam preflop h mind2nél TT van nem gondoltam volna
    ÉRdekes volt hogy utcánként hogy változott az EQ vs range. Kérdésem az lenne h pl Elky helyzetében Durr hívására fog e tudni bluffolni és ha igen akkor mivel ( valszeg igen, csak gondolom alacsony freq-al) , mekkora sizeinggal ill. mi az amit indifferensé tudna tenni vele?
    Ha azt nézzük h pl Elkynél (csak kb-ra) 3 kombó nuts lehet, akkor mondjuk egy KQhh jo lehet itt bluffre? (blokkolja ugye KK-QQ-t, ill nem blokkolja main draw-t?) vagy el vagyok itt tévedve nagyon?
    Elnézést a kései válaszért!

    Elvileg nem tud riveren Elky durr betjére blöffölni, mert balanszáltan úgy kéne durrnak betelnie, hogy a raise-re csak a pókerekkel (A-okkal) kelljen megadnia, minden mást eldobhat. Egyszerűen túl nagy része a range-ének a póker (ha valóban nem, vagy csak nagyon ritkán hívja tovább a turnön az A-ait). És viszonylag nehéz overblöffölnie is durrnak, de ha ezt megteszi, akkor is csak többet kell callolnia Elky a bluffcatchereivel, nem lesz itt bluff raise range-e.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Jó kis videó volt ez is. Ez a Béla,mintha konyítana valamicskét a pókerhez!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •