Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Tekintsd meg újra Tir-X cash game edzését - ismétlés


  2. #2
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Szia Tir-X lenne egy kérdésem egy hand-el kapcsolatban. Ez nem odds call?

    tirx.jpg

    joohg.jpg

    Ez ellen az elég erős range ellen 39.7%od van. A Pot odds 30,8%. Persze nem tudhatjuk hogy mivel, vagy egyáltalán miért donkol. (69-et pl. be sem raktam, mert nem tudom elképzelni nála) de pont emiatt tartom még ezt a range-t is erősnek, mert nem értem hogy ha pl settje van, akkor miért donkol eléd ahelyett, hogy ch/c vagy akár c/cr játszana. Vagy a rangem túl laza? Nehéz megfejteni pre call, majd flop szedvicsben donkbet után a range-t. De pluszosnak tűnik nekem call.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szia Playerpool!

    1) A donk range szerintem jóval erősebb, mint amit te megadtál. Abszolút játszhatnak így setet, a félelem vezérli őket, az, hogy kifizetést akarnak kapni és nem akarnak rossz turnöket/rivereket látni. De legalábbis sokkal valószínűbb egy set vagy két pár, mint egy A7 típusú lap, azzal kevésbé donkolna így.

    2) Ilyenkor sokan két utcára számolják az esélyeiket, ahogy te is tetted, holott 80%-ban turnön is érkezni fog egy hívás, tehát ezzel a callal legtöbbször csak a turn kártyát veszed meg, így az oddsod korántsem annyi, mint ami neked kijött (még ha ilyen laza range lenne nála, akkor sem).
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2017. 06. 07. 11:03

  4. #4
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Szia Tir-X

    A rangeben a sett-ek is ott vannak. Ha félelemből hívnak, akkor ebből a félelemből adódóan 80%-ban ütnek még egy tunt-is? Nem hiszem hogy lenne olyan erős egy donkoló range, hogy 80%ban folytassa turn-ben. Bár site-októl függően teljesen más lehet a játék menete. Köszi a választ. Megleslek majd ma 7kor!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •