Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás NL10 SH T9s - rekreációs játékos ellen flöss vs. x/c, x/c, donk

    Sziasztok!

    Pre, flop, turn gondolom std. Riveren mi lenne a játékotok?

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players

    Hero (BTN): $10.35 (103.5 bb)
    SB: $8.65 (86.5 bb)
    BB: $7.37 (73.7 bb) - 58/17, 3bet: 12,5 (8) - vagyis a mostani eset bolt
    CO: $10 (100 bb)

    Preflop: Hero is BTN with 9 T
    CO folds, Hero raises to $0.30, SB folds, BB raises to $0.50, Hero calls $0.20

    Flop: ($1.05) K 8 K (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.70, BB calls $0.70

    Turn: ($2.45) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.20, BB calls $1.20

    Utólag nagyobbat betelnék. Itt a betsize célja az volt hogy minden 2nd pár itt még megadjon. De végülis szélesebb ennél a range jóval.

    River: ($4.85) J (2 players)
    BB bets $3.10, Hero calls $3.10

    Asztal: K:diamond:8:diamond:K:heart:*4:diamond:*J:spade:
    *******Részesedés***Nyert**Osztozás
    MP2********42.86%**42.86%*****0.00%*{ Td9d }
    MP3********57.14%**57.14%*****0.00%*{ JdJh, JdJs, JhJs, JdJc, 8d8h, 8d8s, 8h8s, AsKs, AcKc, AdQd, KsQs, AdJd, KsJs, KcJc, QdJd, AdTd, KhTh, KsTs, QdTd, JdTd, Ad9d, Kd9d, Jd9d, Td9d, Kd8d, Qd8d, 9d8d, Ad7d, Kd7d, Ad6d, Ad5d, Ad4d, AdKh, AdKs, AhKs, AsKd, AsKh, AcKd, AdQh, AdQs, AdQc, KdQh, KdQs, KdQc, KhQs, KhQc, KhJd, KhJs, KhJc, KsJd, KsJh }


    Ezt gondolom a river bet skálájának. Ti ezt hogy gondoljátok? Játék közben nem tippeltem magamnak ennyi részesedést.
    A kezem valamint a flopre érkező diamond K elég sok kész flösst blokkol. Meg azért egy bizonyos százalékukkal csak cbetelne.

  2. #2
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Flop:

    Nálam flop check/back általában fishek ellen min3bet potban, max akkor nem, ha tudom róla, hogy elképesztően sok szarral képes ezt megcsinálni pre, ami gyakorlatban nagyon ritka lesz és ehhez annak kéne társulnia, hogy az adott boardon dobatunk elég jobb handet, ami szintén szvsz ritka lesz. Általánosságban elég sokat blöff cbetelnek a fishek hasonló textúrájú boardokon és én idáig azt tapasztaltam, ha itt checket kapunk, az sokszor lehet valami csapdázott hülyeség, néha Ax ami szintén nem dob és fogalmunk nem lesz az arányokról, hogy melyik mennyiszer van nála, ergo mekkora FE-re számíthatunk hangsúlyozom későbbi utcákon. Egy korábbi handedben is azt javasoltam, hogy a több utcás blöfföket hanyagolnám ismeretlen fish ellen és itt annak ellenére, hogy van egy FD-d, nincs made handed és ha itt úgy gondoljuk, hogy FE-ink sincs elég, a dobási freqjeiről nincs infónk akkor allin all jobban tetszene egy check-back, varianciakerülőbb, kikerülöd, hogy kapsz egy check-raiset, ráadásul olyan boardon ami pározódott. Nálam ezek érvek miatt jobban tetszik a chb viszont azt hozzátenném, hogy nagy baj nincs itt egy bettel floppon IP.

    Turn:

    Ha így alakult én nagyobbat betelnék, úgy gondolnám itt, hogy Ax diamond nélkül sokszor giveuppol any sizera, diamonddal meg potbetet körüli betet is szívesen calloznak a fishek és akkor ott vannak a Kx-ei amik szintén nem dobnak semmilyen sizingra kb, made flush-se lehet ugyan, de általában szeretik elcbetelni azokat fishek, nem ez a flop check-call a jellemző. Ha mondjuk a turn egy v.
    káró ász lenne (vmiért nem találtam ) ott szívesen check-backkelnék, mivel ott már inkább reverse IO-t éreznék, szélesebben tartjuk, nem kell stack-offolnunk ami már egy ilyen boardon nem lesz baj.

    River:

    Dobni szerintem nagyon weak lenne, simán vbetelhet rosszabb handeket. Itt ha a bet/call rangedzse ellen van 50%-unk legalább, jobb lesz a reraise, alatta nyilván call, oddsunk ugyanúgy meg lesz. Nagyon nehéz belőni, én annyit gondolok, hogy mivel te egyik utcán se adtad elő weaknek magad, ráadásul egy játékzónás pár van a boardon, turnre esett flushel fűszerezve így úgy gondolnám, hogy elég polár lesz a betje, a bet calling range ellen meg nem tudom azt mondani, hogy olyan hűde jól fogunk állni, ehhez több infó kellene, akár annyi, hogy mi történt vele az utóbbi pár percben, már nagyon hasznos tudna lenni. Szóval ezzel elmondtam mindent én csak calloznék aztán note akármije van. Viszont itt is hangsúlyoznám, hogy egy shove sem lesz egyáltalán rossz, de ahhoz már inkább kicsit erősebb handeket választanék IMO.
    Utoljára módosítva: lumpi által: 2017. 06. 11. 20:58

  3. #3
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Szia lumpi

    Köszi részletes elemzést. Végül én is a megadás mellett döntöttem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •