Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By lumpi

Téma: NL10 ZOOM AQo BB vs EP

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL10 ZOOM AQo BB vs EP

    https://www.boomplayer.com/24480049_C973E5642C

    Sziasztok!

    Egyfelől azt szeretném megtudni, hogy játszanátok-e így a partit, másfelől pedig a river döntés elég sok nehézséget okozott.

    Most sem vagyok benne biztos, hogy jó játék-e a x/c.

    A range-dzsemben nem lesz 2x, viszont 6s5s, 44, közepes flush-öket játszhatok éppenséggel turn x/r-re.
    A megadásban nagy szerepet tulajdonítottam annak, hogy nálam van a Qs, mivel ezzel blokkolom az ellen flush-eit.

  2. #2
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Hello! Mitől vársz értéket turn, így hogy blokkolod a top párokat, néhány FD-t? Sokkal inkább donkolnám a turn-t, hogy SD képes handjeit ne checkelje mögém és értéket nyerjek a draw-iból is, amiből a gyengébbeket x-r-re dobná.

  3. #3
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    @Buksisak: 98ss-t tudja itt kb dobni, a többi FD-je combodraw villiannak. Ennek ellenére nem mondom, hogy rossz lesz a turn lead, én nem szoktam alkalmazni, csak nagyon ritkán, de nem ilyen spotokban.

    Nálam ez egy river XF lenne, a turn bet/call, river bet rangében nem igazán látok olyan lapokat amik blöffök lennének, JT,KJ,KT max FD-ből, ami leesett, azon kívül nem igazán fognak itt szvsz valuebetelni nálunk rosszabb handdel.
    crazy3317 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •