Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By sztalin

Téma: Érdekes póker partik - 2017. 07. 27

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2017. 07. 27

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT Parti
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 400
    Nagy vak: 800




    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    beteg megfejtések vannak itt komolyan... ki írja ezeket a feladványokat? mert hogy aki írja az a pokerhez nem ért... 1: mi a faxom köze van a (helyes) játékhoz hogy milyen tétes a verseny? 2: sor és flösshúzó is lehet nála turnön, miért nem akarunk fizettetni vele, illetve a csak callal ugyan milyen hibára kényszerítjük az ellenfelet?? Egyértelmű hogy vissza kell emelni a feltehetőleg legjobb lapunkkal. Többet nem nézem ezeket a feladványokat mert csak felbaszom magam a laikus írón, vagy fishképzés a cél ?

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    beteg megfejtések vannak itt komolyan... ki írja ezeket a feladványokat? mert hogy aki írja az a pokerhez nem ért... 1: mi a faxom köze van a (helyes) játékhoz hogy milyen tétes a verseny? 2: sor és flösshúzó is lehet nála turnön, miért nem akarunk fizettetni vele, illetve a csak callal ugyan milyen hibára kényszerítjük az ellenfelet?? Egyértelmű hogy vissza kell emelni a feltehetőleg legjobb lapunkkal. Többet nem nézem ezeket a feladványokat mert csak felbaszom magam a laikus írón, vagy fishképzés a cél ?
    Ugyanezt ecsetelte birs is most sztrímen, ő is arra nyomott, amire én, raise 13000, de ezek szerint az hibás megfejtés.

  4. #4
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    máskor mindig a fold szokott lenni a jó válasz
    toma1 and necopor like this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Oké, a hszekből ítélve nem velem van a baj. Így nem leszek a hónap tippmestere.. Itt már úgy néz ki tényleg tippelni kell, a helyes játék nem számít.

  6. #6
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Én a call és a reraise között vacilláltam.

    Az utóbbi mellett szól az, hogy ezzel hamarabb látjuk, hányadán állunk és szoríthatjuk vele a különféle húzólapokat.
    Viszont majdnem lefelezzük a stackünket és előrevetítünk egy all-in helyzetet a riveren.

    A call mellett szól az, hogy feltételezhetően nálunk van a legerősebb lap és ezért még értéket szeretnénk kapni a két pároktól vagy esetleg treff A,J és hasonló lapoktól. A call arra is alkalmas, hogy ezzel jobban kontrolláljuk a nálunk lévő zsetonok mennyiségét.

    Mivel egy legalacsolyabb szettel nem feltétlenül célunk all-in kerülni és adott esetben az is lehet, hogy a riveren el kell dobnunk, ezért én a call-ra nyomtam.

  7. #7
    Tag allinsziki avatara
    Csatlakozott
    2017. 07. 02.
    Hely
    Pétfürdő
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Szerintem re- raise ebben a szituációban, de annak örülök, hogy nem az én döntésem lett a legfishesebb

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •