Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Belabacsi 25 ezer, Koszi90 16 ezer dollárt nyert vasárnap

  1. #11
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lassan 40éves lesz az öreg .Fórizs Ati 60 Pintér Márk meg ilyen 50-55 durva hogy elszaladt az idő. Luigi ő mennyi ő is ilyen 35-40már nem?Noirduck ő fiatal 20-25ugye? Szusza meg a Birsek is ez a 35-40es korosztály nem?


    Ne öregítsd már az öreget, az idén lett "csak" 30!

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Pedig kinéz 40nek Nem amugy vágom mennyi meg ezt már ellőttem egy párszor ugyh már lassan én is unom
    Mindenki fiatalabb kivétel Noirduck őt bedobtam h hihető legyen. Szusza 84es ,Luigi olyan 83? Probirsről viszont fogalmam sincs 32-36közti nem?Dán tippelem 27nek kb majd ő megmondja h mennyi ha akarja de kiváncsiak vagyunk .Mint ahogy az igért Twitch közvetitésére ami álom marad .Mondjon valaki egy 18-22 közti topreget?Ptamas volt talán az utolsó mohikán bár ő is 94es a nickjéből kiindulva

  3. #13
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig kinéz 40nek Nem amugy vágom mennyi meg ezt már ellőttem egy párszor ugyh már lassan én is unom
    Mindenki fiatalabb kivétel Noirduck őt bedobtam h hihető legyen. Szusza 84es ,Luigi olyan 83? Probirsről viszont fogalmam sincs 32-36közti nem?Dán tippelem 27nek kb majd ő megmondja h mennyi ha akarja de kiváncsiak vagyunk .Mint ahogy az igért Twitch közvetitésére ami álom marad .Mondjon valaki egy 18-22 közti topreget?Ptamas volt talán az utolsó mohikán bár ő is 94es a nickjéből kiindulva
    Valóban válthatnál már mondókát, csatlós, mert ez már unalmas, a végén még a puhatestű téged is leteremt, hogy csak 5 szóból gazdálkodsz, mint én. Dán ha jól tudom, 89-es, tehát 27-28 éves, mint én, nagyjából ennyiben hasonlítunk, súlyban kétszer akkora minimum, de sajnos pókertudásban meg mérföldekben lehet mérni a különbséget. A másik omahás, Bujti, azaz 4rollz nem ilyen 22 kb?
    CsabiST and stazoka like this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •