Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree52Likes

Téma: A PokerStars változtat versenyei kifizetésén

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Mykee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem arrol van szo hogy nem hagy nyerni hanem arrol hogy milyen a lapjaras. Ezen tul jatszottam ott jopar mas versenyt is ott ugyanezt tapasztaltam hogy extrem dolgok tortennek elso ranezesre. Az meg hogy 6 sit and go alatt egy asz par a legnagyobb lapom egy 3-as kiserovel es persze a kasszat azzal sem nyertem meg megiscsak furcsa. Ha otthon eloveszek egy pakli kartyat es leosztok 100 leosztast akkor nagyjabol megkapsz egy realis kepet arrol hogy mikor alakul ki flush vagy full. Na soha nem lesz 3-4 egy sit and go alatt ahol mondjuk van 50 leosztas.
    Tényleg furcsa az egész... Ászpárod volt 3-as kísérővel. A többi teremben gondolom mindig csak két lapot kaptál, itt meg egyből bezavart a 3 lap. Az meg valóban mindennek a teteje, hogy nem tudtad ezt a leosztást sem megnyerni. Nem akarlak sokkolni, de könnyen előfordulhat majd, hogy amikor walkot kapsz, akkor is másnak tolja ki az osztó a zsetonokat! Erre fel kell készülni! Az egyetlen reményed még a ládanyitogatás lehet, bár aki ennyire peches, az lehet hogy csak üres ládákat fog kapni!

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Miért kell belemarni az ujakba ? Hány igéretes fórumtagot üldözünk még el ? Hány Feca Pro-t Trumannt-t de
    molylepkét mondhatnám danfiut üldöztünk el az utobbi években ? Szerencsére ők a barátságtalan fogadtatás után is maradtak és letették a névjegyüket

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    akarat kitartás! ez kell az életben mindenhez csajok póker.. ivászat párkapcsolat bármihez

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Folytatják a munkát...... Rb kinyírás , a vesztők nagyobb ládákat kapnak.... lapított kifizetés.... nincs olyan messze a kevesebb monster a nyerőknek mint a vesztőknek
    "...de lehet egy réteg, akik elégedetlenek lesznek. "

    Te nyilván ez a réteg vagy, én a magam részéről örülök.

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    teljesen igazatok van moly és sztálin ! Látjátok és értitek a pokert
    Öööö... a kifizetési struktúrának mi köze a póker megértéséhez? Az egyik szimpla matek, a másik meg sok minden egyéb.

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg furcsa az egész... Ászpárod volt 3-as kísérővel. A többi teremben gondolom mindig csak két lapot kaptál, itt meg egyből bezavart a 3 lap. Az meg valóban mindennek a teteje, hogy nem tudtad ezt a leosztást sem megnyerni. Nem akarlak sokkolni, de könnyen előfordulhat majd, hogy amikor walkot kapsz, akkor is másnak tolja ki az osztó a zsetonokat! Erre fel kell készülni! Az egyetlen reményed még a ládanyitogatás lehet, bár aki ennyire peches, az lehet hogy csak üres ládákat fog kapni!
    Erre az "építő" jellegű kommentre semmi szükség nem volt. Szar volt a hétvégéd, vagy nincs otthon punci? Mindkettőre van megoldás, az újoncokat meg tényleg nem illik így basztatni...

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet Mykee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak nekem furcsa a lapjaras a pokerstarson? Komolyan mondom barhol jatszottam eddig/pkr,sportingbet,bwin,haverok/ nagyon ritkan fordult elo olyan lapjaras mint itt egy hat fos sit and go alatt tobbszor.turnre riverre eso flushok sokasaga keptelen sorok,fullok egy jatekosnal 3 4 alkalommal. Nagyon erik hogy otthagyom oket 6 sit and go alatt eddig komolyan mondom otodik helynel tovabb nem jutottam lapom soha ha van is az elobb leirtak miatt csak buko.Szoval ez nekem furcsa csak vagy masok is tapasztaltak mar?
    Azt szeretném megkérdezni, hogy milyenek-e azok a képtelen sorok. Meg még azt, hogy a partin képesek-e a sorok, és még azt, hogy a képes vagy a képtelen sorok-e számítanak a jobbak? Mert, ha a kettő közül az egyik, akkor lehet, hogy jobban megéri a partin játszani, de ebben azért még nem vagyok biztos, és ez fontos.

    Köszönöm, hogy leírhattam. Jó ez az oldal.
    köcsögpokerstars likes this.

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Latom sokan jol szorakoznak en a magam reszerol a temat lezartam.

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    kitartás Mykeene add fel öreg! tisztellek becsüllek amiért le merted írni őszintén a véleményed mit sem foglalkozva vele hogy hányan fognak beléd kötni... ez tiszteletre méltó dolog!

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Neha szoktam olvasgatni , a hireket.

    Ilyenkor mindig eszembe szokot jutni menyivel mas volt az oldal 5-7 evvel ezelott

    Emlekszem meg olyanra amikor kulon szamlalo volt hogy ki eri el elobb a SNE az 5-6 Akademias indulo kozul.

    Kivancsi lennek hannyan vannak meg itt abbol az idobol.

    peace
    Masters800 likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neha szoktam olvasgatni , a hireket.

    Ilyenkor mindig eszembe szokot jutni menyivel mas volt az oldal 5-7 evvel ezelott

    Emlekszem meg olyanra amikor kulon szamlalo volt hogy ki eri el elobb a SNE az 5-6 Akademias indulo kozul.

    Kivancsi lennek hannyan vannak meg itt abbol az idobol.

    peace
    Lehet, hogy még itt vannak de azt a számlálót már sosem láthatod. Nem az akadémia vagy a jelenlegi tagok hibájából
    sztalin likes this.

  10. #30
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    lehet nem érdekli őket a ládabiznic
    köcsögpokerstars likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •