Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree14Likes
  • 2 Post By pokeradmin
  • 2 Post By sztalin
  • 5 Post By gorcsev01
  • 1 Post By sztalin
  • 1 Post By zo12345li
  • 1 Post By mostenjovok
  • 2 Post By rockett

Téma: Az EU szolgátatók szándékosan vannak kiszorítva a magyar piacról, ez nem fenntartható - interjú az Unibet managerével

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Olyan szabályozás, ahol az Európai Uniós szolgátatók szándékosan vannak kiszorítva a piacról, sehol sem volt eddig fenntartható - exkluzív interjú az Unibet Poker affiliate managerével


  2. #2
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    majd még kiderül hogy erről is a soros tehet

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Remélem jól megbüntetik Magyarországot amit majd 37% os áfából kompenzálnak is hamargyorsan!

    Addig is: https://www.youtube.com/watch?v=5ASs0paic2g
    Utoljára módosítva: gorcsev01 által: 2017. 09. 26. 12:47

  4. #4
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    az tuti, plusz összeül a kupaktanács hogy hogyan jogászkodják ki az EU-s szabályozást mégiscsak
    köcsögpokerstars likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Okosabbak nem lettünk. Van rá esély, hogy valaha legálisan, adómentesen lehessen pókerezni Magyarországon?
    köcsögpokerstars likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Legálisra van esély, ha változtatnak a törvényen, viszont, hogy adómentes legyen, az szinte kizárt. Minimális adót bárki fizetni cserében, ha normális lenne az egész.

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okosabbak nem lettünk. Van rá esély, hogy valaha legálisan, adómentesen lehessen pókerezni Magyarországon?

    Komoly kérdés volt? Én nem tudok ilyenről briteken kívül.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Gondolom Máltán se kell. De hogyha a Szrt. keretein lenne, vagy valakinek adnának koncessziós díj befizetése után engedélyt, akkor gondolom nem kellene, mint mondjuk most nem tudom mi lett ezzel a vegas.hu-val ott se kell. Sokkal tisztább szerintem, ha a cég fizeti be. Ott is Andy cége fizeti gondolom az adót. Most az más kérdés, hogy a poker nem olyan jövedelmező, és ő nem csinálja, de egy pokerstars megvenné mondjuk a licenszt, akkor gondolom ők pókert is szolgáltatnának. Én pont arra látok nagyobb esélyt, hogyha legális lesz, akkor adómentes. Csak ez a kérdés, hogy mikor akarják már legalizálni, ha az EU bíróság is elkaszálta őket.

  9. #9
    Újonc mostenjovok avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott is Andy cége fizeti gondolom az adót.
    A hörcsög? ADÓT?
    csiga19794 likes this.

  10. #10
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom Máltán se kell. De hogyha a Szrt. keretein lenne, vagy valakinek adnának koncessziós díj befizetése után engedélyt, akkor gondolom nem kellene, mint mondjuk most nem tudom mi lett ezzel a vegas.hu-val ott se kell. Sokkal tisztább szerintem, ha a cég fizeti be. Ott is Andy cége fizeti gondolom az adót. Most az más kérdés, hogy a poker nem olyan jövedelmező, és ő nem csinálja, de egy pokerstars megvenné mondjuk a licenszt, akkor gondolom ők pókert is szolgáltatnának. Én pont arra látok nagyobb esélyt, hogyha legális lesz, akkor adómentes. Csak ez a kérdés, hogy mikor akarják már legalizálni, ha az EU bíróság is elkaszálta őket.
    Gondolod? Aztán hol olvastál te olyat, hogy Máltán adómentes a pókerjövedelem? Valszeg sehol. Maximum nem vészes az aránya. Amúgy olvasd el a cikket mégegyszer. Liszensz? Ne vicceljél, basznak ezek mindenkire. Olyan fejleményt kár várni ami nem a kormányközeli emberek érdeke... Mégiscsak Magyarországról beszélünk.
    ivanesz and mostenjovok like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •