Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen

Téma: Pókertábor?

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás Pókertábor?

    Hm most láttam ezt a pokertábor dolgot egy másik oldal szervezésében , a kérdésem az lenne hogy jön e valaki? érdekel e valakit? mert én szívesen mennék de egyedül nem hiszem hogy poén

    http://pokertabor.hu/

  2. #2
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Én tavaly voltam, idén sajna az időpont nem az igazi... Megy ugye a helyszín szép, meg jó, de nem megy, a meló után lenézek, azt majd meglátjuk, hogyan sikerül a verseny...
    Ezzel együtt lehet, hogy pénteken lenézek.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

    Alapbeállítás

    Van amiből a szervezőknek is élni kell, ha már a pókeresdi nem jött be

    Viccet félretéve, gonosz dolog belépő díjat szedni azért, hogy elindulhass vmi low buyinű mtt-n.

    Amerikában a póker szemináriumok a divatosak. Ők legalább nem kispályáznak és szemrebbenés nélkül elkérnek több ezer dolcsit ezekért. Jó ott mondjuk Caro, Negreanu meg ilyenek "oktatnak". (Nem, nem azt mondom, hogy a magyar prok szarok hozzájuk képest

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    hát a versenyek nem érdekelnek inkább a privát cgk meg alonso előadások amik királyak lennének

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet plusevHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van amiből a szervezőknek is élni kell, ha már a pókeresdi nem jött be

    Viccet félretéve, gonosz dolog belépő díjat szedni azért, hogy elindulhass vmi low buyinű mtt-n.

    Nem, nem az MTT-k kerülnek pénzbe.
    Elég sok minden pénzbe tud kerülni egy ilyen szervezés kapcsán, s most nem csupán a szállásról beszélek. (persze az is pénz, hisz gondolj bele, meghívnak egy előadót, majd közlik vele, hogy 6500.- a szállás/per éj? ). De fizetni kell a kupákért, badge-ekért, pólókért, bérelni kell egy nagyobb helységet, amit be lehet rendezni asztalokkal, szükség van kellékekre is, aminek egy része bizony fogyóeszköz, s fizeni kell az osztók után felmerülő költségeket is... ha hozzáveszem még ehhez a telefonszámlát, vmint az eszközök helyszínreszállításának költségeit... nos azért annyira nem lesz ez plusszos.

    Amúgy meg: én tavaly több napon is voltam, és meg kell mondanom szenzációsan éreztem magam, s szerintem az idei helyszín csak rátesz még erre egy lapáttal. Aki teheti, az szerintem menjen le. Ha pedig vki sokalja a pénzt érte, akkor lehet szatellitezni, és megnyerni a belépőt!
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 04.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Szerintem is aki teheti jöjjön el mert tuti jó lesz.Én ott leszek,tavaly is voltam és fergetes volt az egész hét 1 hét 25k-ért amiben a hetijegy is benne van szerintem jó ár.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Chubby, Zehy, Cshősz, Steve megint találkozunk? Nekem még flipen van a részvételem.
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2009. 06. 07. 18:25

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chubby, Zehy, Cshősz megint találkozunk? Nekem még flipen van a részvételem.
    Nekem szinte biztos, h idén kihagyom
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Nem a másik oldal szervezi, hanem Charlee, elvileg független a dolog.

    Peti, nekem attól függ a részvételem, hogy tud-e Charlee bababarát szállást szerezni, már beszéltünk vele erről, csak a tábor nem szól vissza. Szóval szeretnék menni.
    Meghallgatnék ott egy friss karkötőstől egy élménybeszámolót. Remélem Zoleet kérik majd fel erre

    A tábor szerintem is jó volt tavaly, most kicsit rövidebb lesz, de nekünk pont így jó.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  10. #10
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    Nekem nem tűnik drágának. Ha megnézel más szakmai konferenciákat akkor ebből egy egynapos olcsóbb konferencia jön ki. Ha lenne időm rá, akkor biztos szívesen elmennék.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •