Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree68Likes

Téma: WSOPE 2017 - magyar pókerhaddal az overlay ellen!

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    A címben éreztem pozitívumot elsősorban. De mindenkire máshogy hathat egy írás vagy szó. Illetve volt pár hozzászólás ami szintén "lelkes" volt a jelenség kapcsán. De amit az előbb leírtál az egy határozott vélemény, amibe nem lehet mást belelátni/beleolvasni.

  2. #32
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (...) Az hogy éltek egy lehetőséggel ami az ölükbe hullott az egy dolog, de hogy ezentúl bármiféle visszaélés/fura döntés/vitás esetnél nem sok okuk lesz felháborodni a versenyeken az biztos. Szépen méltósággal kell elviselni az ilyen szitukat, mert akkor épp nem kedvez majd a szervező döntése.
    Azt sem értem, hogy lehet (...) nem lehúzni az egészet hogy mekkora pofátlan és pitiáner lépés a rendezőtől?
    (...)
    Garantálni valamit partyéknál nem sokat jelent ez kiderült. (...)
    Egy dolog érdekes számomra: a Party-t mélyen elítéled, de a (legalább) két magyar szervezőt (Zsuffa és Botond) egy szóval se említed. Pedig ők két jelnlegi éljátékos és egyikük se kötődik (tudtommal) üzletileg a Party-hoz.

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (...)
    Én is úgy gondolom, hogy ez etikátlan lépés volt, elsősorban ezért született a cikk. (...)
    Csak kíváncsiságból: próbáltatok kommunikálni Birssel és Zsuffával, hogy miért vettek ebben részt? Vagy legalább arra kérni őket, hogy itt reagáljanak?
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #33
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy dolog érdekes számomra: a Party-t mélyen elítéled, de a (legalább) két magyar szervezőt (Zsuffa és Botond) egy szóval se említed. Pedig ők két jelnlegi éljátékos és egyikük se kötődik (tudtommal) üzletileg a Party-hoz.


    Csak kíváncsiságból: próbáltatok kommunikálni Birssel és Zsuffával, hogy miért vettek ebben részt? Vagy legalább arra kérni őket, hogy itt reagáljanak?
    Szerintem úgy nézett ki a dolog, hogy pads szólt, hogy van ez a lehetőség, a srácok pedig megragadták, hozzásegítve sok magyart egy nagy versenyhez. Én őket nem látom negatív szereplőnek. Nem beszéltem velük, viszont Balázzsal szervezés alatt áll egy Twitches SzepCsaba-féle interjú, ha összejön, ott biztos előkerül ez a téma is.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2017. 11. 07. 11:35
    Shaikon likes this.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Én korában kint voltam már, és igen akkor mikor megtudtam,hogy lesz egy ilyen lehetőség nyilván én is éltem volna vele, de szerencsére nekem előbb sikerült megcsinálnom. Ezt csak azért írom le mert volt olyan barátom aki élt vele de azt mondta, hogy nem biztos, hogy ez volt a legjobb ötlet, mivel sokkal lazábban vette azért a játékot mintha saját pénzből tolta volna le.( Nem is sikerült neki továbbjutni)

    A zsuffa meg konkrétan csak bukott evvel a segítséggel mivel ő kint maradt a pénzek kifizetéséig és ezt teljesen ingyen csak szívességből csinálta meg.
    banoster and Shaikon like this.

  5. #35
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.533

    Alapbeállítás

    Nagyon sok irigy ember van még itt a fórumon.sajnálom őket szar lehet így élni, állandóan a rossz dolgokra koncentrálni .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Ez egy nagyon szemét dolog volt, mélységesen felháborít.... hogy későn tudtam meg
    banoster likes this.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •