Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Caribbean Poker Party 2017 - megint varázsolt a Party, nem lett overlayes a főverseny!

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Kösz, ennyi karakterből majdnem a választ is leírhattad volna. Ennyi erővel ne is legyen fórum, meg a cikkek se kellenek ide, mert a google-ben mindent megtalálsz. Olyat kérdeztem, aki ott volt, érdekelt az ő véleménye, hogy ő hogy látta az ottani helyzetet, mennyire neveztek az emberek. De bocsánatot kérek tőled.
    Tehát a második nap 6. vakszint 30-60-60 volt, egy körben 150. 1 millió zseton akkor nem olyan sok. Van kb 20 leosztásod, hogy duplázz. Jó lehet kifzetni erre ennyi pénzt. Mondjuk lehet akkor már nem neveztek, lehet csak a korábbi vakszinteken.
    köcsögpokerstars likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Attól mert ez egy fórum, néha nem árt tájékozódni, ha már felteszel egy kérdést. Szükség van cikkekre, riportokra, fórumra(és a kérdésed egyik felére a cikkben volt a válasz) és igen a google segít, sokkal gyorsabb ott keresni mint ide leírni egy-egy kérdést. A kérdésed másik felére meg tényleg az tud válaszolni, aki kint volt és játszott. Nem megsértődni kell, hanem használni a meglévő erőforrásokat. És nem poénből írom le ezeket, hanem azért mert az esetek többségében sokkal hamarabb kap rá választ, mint itt vagy más fórumokon. Ha már digitális sztráda van, és nem az az idő mikor egy infóért könyvtárba kellett menni, akkor használjuk már ki. Ne várjuk meg még valaki kikeresi és leírja ide, természetesen ez a legegyszerűbb és a legkényelmesebb megoldás
    Shokyu likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Te olyan lehetsz, hogy mikor elmentek sörözni a barátoddal, akkor mondod neki, hogy mit kérdezget rólad, hogy mi van veled, ott van minden a Facebookon.
    De nem veszem magamra, látom az utóbbi 15 hozzászlásodból kb. 4-5 ilyen, mint a fenti, hogy miért nem tudsz rákeresni valamire.
    Amúgy ebben a cikkben pont nem volt egy kérdésemre se válasz, de hagyjuk.
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    persze! nem is én vagyok itt a legnagyobb okos tojás van nálam ebben nagyobb mester is

  5. #15
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Az jutott eszembe, hogy külföldi versenyen találkoztam olyannal, hogy aki 2. napra jutott, kapott egy vouchert ami aznapra volt jó és beszámított ha másik versenyre neveztél.
    Na most talán lehet, hogy valami ilyesmit osztogattak itt is, csak reentryzni lehetett vele (?)
    "Egon, ez piszok jó!"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •