Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nyilván ha ezt eldobjuk akkor lesz egy laza 70-80%-os foldunk ami kihazsnálható lesz de ez az amit itt utoljára néznék, egyébként gto szerint mindenképp flop vissza kéne emelnünk, és AA lehet mondjuk call vagy bármi amit nehezebb lejavulni, ha nem toljuk vissza overpárokkal akkor ip megraiselhet FD-kkel "büntetlenül" majd ha nem dobsz chekkelheti a turnt, mindezt úgy hogy amikor 1 hét múlva megint játszol vele már nem fogsz emlékezni h ő az FD-it megraiseli és amikor lejön a flöss riverre a 2barreled után és oop vagy akkor ugyanúgy tud majd blöffölni, minha nála lenne a flöss, na de ezeket nem fogják amúgy megnézni, sokkal valószínűbb h random kattingatnak, vagy bivaly erős eq-ja van, vagy fél h elromlik a board és nem fizeted ki a setjét, mivel random 2párra kevés az esély azt most hagyjuk, de egyébként 3betpotban az eléggé gyakori iylen flop raiseknél, ami még lehet az a random blöff raise, amit rendszerint feladnak, ez annyiból nem hülyeség, h egy lazább 3betelő arra masszívan túldobja a cbetelő range-ét(mer azt tudja h range cbete de raisre nincs felkészülve), én a betsizeból adódóan ismeretlenül jó esélyt adnék egyébként valamiylen FD-re, és mivel ismeretlen és még fish is lehet, így semmiképp sem jönne szóba a dobás, flop berakás és flop call turn blank donkon gondolkoznék, az FD-ket utóbbival szivatod meg, gto szerint meg játszhtaóság miatt az első a jobb, de ha meg fish akkor turnön blöffjeivel ezekkel a line-okkal leszeded, szóval ha kicsit is van eély h fish volt akkor amúgy jó szerintem a call és turn ch/call
Szia
Köszi hogy leírtad hogy látod a szitut.

Nekem ezek a keresés alól letiltottak kapnak egy sárga karikát starson. Az a tapasztalatom hogy itt mikrón kb az esetek 85-95 százalékában regek lesznek.
Nagyon ritka az olyan fish hogy keresés alól le van tiltva, ha meg mégis az is ilyen 28/12 féle fish lesz, nem egy ilyen 80/40-es vadállat.