Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás NL25 SH 55: set vs fish river push? wtf

    $0.1/$0.25 No Limit Holdem
    6 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Hero ($32.05)
    UTG+1 DISAINTDEDKSH ($50.85)
    CO Cristofori ($37.55)
    BTN NOMinURchipz ($42.10)
    SB Beethoven87 ($23.80)
    BB rdp820 ($44.00)

    Pre-flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG
    Hero raises to $1, 2 folds, NOMinURchipz calls $1, 1 fold, rdp820 calls $0.75

    Flop: ($3.10, 3 players)
    rdp820 checks, Hero bets $2.00, NOMinURchipz calls $2.00, rdp820 calls $2.00

    Turn: ($8.85, 3 players)
    rdp820 checks, Hero bets $5, 1 fold, rdp820 calls $5

    River: ($18.85, 2 players)
    rdp820 bets $36.25, Hero ????


    irbouh soufiane alias agostini még mindig szereti orálisan kielégíteni a fishek igényeit.

    fold ?

    enemy: 48%\28%\ agr.: 5 river agr. : inf.
    range: { 22, AKs, KTs+, K5s, 43s, AKo, K5o, 43o,QQ(?)(KK????) }


    köszönöm a véleményeket, remélem tanulhatok belőlük.

    (aki ír vmit legyen szíves megindokolni,ne csak egy "easy call-t" kapjak esetleg,köszönöm!)
    Utoljára módosítva: bravesoul által: 2008. 07. 24. 04:44
    It's just a ride.

  2. #2
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    még a legszűkebb range ellen is van 50%unk (legalábbis ezt dobta ki pokerstove), ugyhogy azthiszem, a pot odds alapján call.
    konkrét read pedig talán kizárt egy ilyen ember ellen, én még a blöfföt is belevenném minimális szinten a lapjai közé.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  3. #3
    Lelkes újonc nafaw avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 25.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Ismerve a noobokat én eldbonám ha csak nem nagyon agresszív vagy okos fish és próbál kiblöffölni amit nem hiszek akkor igencsak meg van a flush és sokat akar nyerni bárki bármit mond akár a pokerstove én ezt dobnám.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Annyira csak nem hülye, hogy két párral ugrál. Egyébként kizárólag a blöfföt vered, van az asztalon sor flush ,minden. Viszont ha jól számolom, akkor egy 45 körüli potba kell 26-ot addnod.

    Pocakra úgy érzem nem fogsz nyerni az esetek harmadában. Fold, reload, lesz jobb alkalom is kistackelni.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    a legijesztőbb az, hogy a drágalatos fisheknek ilyenkor bizony FLÖSSÜK van.
    nagyon para..
    szerintem flössje van.

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Sor rátolja törnön, bármelyik set allin van turnön, backdoor flush-re melyik lapkombinációval ment? Kxs-t betpotolnak elölről vagy csekkréz, de legkésőbb turnön az is rátolja. Én adnám mivel nemtom kitalálni, h mi van nála, és note hogy mi ez a line.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Őszintén szólva nem tudom mit csinálnék élesben, de így józan fejjel eldobnám. Símán lehet nála Kh"bármi"h. A megadás itt talán olyan nullszaldós lehet, mert sok butasággal betolják riveren. Én stackeltem már hasonló line-on AK-t is, de azért a fish push riveren 90%-ban flush ha van az asztalon három szín és sajnos még azt a kérdést se lehet feltenni, hogy "Akkor mire jött a floppon?", mert a válasz sajnos ismerjük: Bármire.

  8. #8
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    jó,így egyébként utólag ahogy mondtátok józanon ,már dobhatóbb. De egyszerűen mi az ami flopon callol, turnun callol, és riveren oop insta overbet pushol. Mit keresne nála JT? és most a bacdoor flushtől kéne félnem ?

    egyébként nagyon lestackelt a hősünk. KTs volt nála , és azzal wp-zett. bár teszem hozzá, flopon volt egy TPGKja, turnun fd-je . riverre meg túlhúzott. az a kisebbik gond,hogy flopon is csak 5%a volt, és turnun sem sokkal több kőkemény 18%. na mind1.

    nem találom a fényt
    It's just a ride.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 09.
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Én amit másképp csináltam volna az az, hogy turnon én nem fél hanem egész potot hívtam volna. A river meg lehet nekem is elvitte volna a pénzem de ezt nem tudom biztosra mondani. Attól függő, hogy akkor épp hogy megy a játék. De nagyvalószínűséggel megadom.

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Azért az jó hogy ezt majdnem mindenki eldobná. Most azon kívül, h felkerült és SEJTHETŐ, h vmi nem kerek, mi volt az a lapkombináció ami megver? Sor? Mivel??? Backdoor flush talán? Ahhoz marad a Kxs (nem éppen sok kéz) ami épphogy lejavult riverre. Ha komolyan elhiszem, h ha lejön a backdoor flush és fish az ellenfél, akkor nála csak az lehet, na abban a percben fogom abbahagyni a pókert.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •