Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL25 - Dáma szett, mi lett volna a jó játék?

  1. #1
    Idegen Teddy Snow avatara
    Csatlakozott
    2017. 10. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás NL25 - Dáma szett, mi lett volna a jó játék?

    Sziasztok!

    Ez a parti kissé gondolkodóba ejtett. Az ellenfelekről nincs túl sok infóm, néhány közös parti, semmi megjegyeznivaló.

    Érdekelne a véleményetek a lejátszásról, hogyan lehetett volna jobban? És persze, hogy a végén mit tegyek.

    $0.10/$0.25 Zoom No Limit Holdem
    6 Players

    Stacks:
    UTG ($22.80) 91bb
    UTG+1 ($36.25) 145bb
    CO ($36.25) 145bb
    BTN ($37.65) 151bb
    SB ($54.10) 216bb
    BB Hero ($37.35) 149bb

    Pre-Flop: (0.35, 6 players) Hero is BB
    UTG calls $0.25, 3 folds, SB raises to $1, Hero calls $0.75, UTG raises to $1.75, SB calls $0.75, Hero calls $0.75
    Flop: ($5.25, 3 players)

    SB checks, Hero checks, UTG bets $5.50, SB raises to $14, Hero calls $14, UTG folds

    Turn: ($38.75, 2)
    SB checks, Hero checks

    River: ($38.75, 2)
    SB checks, Hero ???
    Utoljára módosítva: Teddy Snow által: 2018. 01. 28. 18:18

  2. #2
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Flopon beverem ilyen akció után, tele vannak jó equityvel rendelkező kezekkel.
    RegGeri and Laci24 like this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon beverem ilyen akció után, tele vannak jó equityvel rendelkező kezekkel.
    +1, blokkolod a toppárokat, nála leggyakrabban erős húzó lesz, esetleg ilyen pre akció után alacsonyabb szett, mindegyiket fizettetném flopon.
    RegGeri and Laci24 like this.

  4. #4
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    "UTG calls $0.25, 3 folds, SB raises to $1, Hero calls $0.75" preflop ezt biztos hogy 3betelném elég masszívan. Nem akarnék QQ-val ilyen olcsón multiway kasszákban játszani ráadásul úgy hogy ülnek mögöttünk, még ha jó eséllyel hal is az illető. Legtöbbször turn-riveren nehéz döntések előtt fogunk állni.

    Ezen a flopon én így beleleadelnék, kismillió draw lehet kint, de ha már checkeltem, erre az akcióra biztosan rájuk borítanám az asztalt.
    chivasr911 and Laci24 like this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Én is flopon betettem volna, de ha az a kérdés, hogy riveren mit tennék, akkor check egyértelműen, mert mindenhúzó leesett. Mi volt egyébként nála? Vagy beleemeltél, és nem derült ki?

  6. #6
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    én preflop játszanám másképp, 3bet is opció az izora, de ott még értem, hogy csak callolsz mert pl. hatalmas fish az utg, de akkor mindenképp 4betelném a limp/raise-ét. Flop szerintem is be kell tolni az a legjobb, le is javulhatnak, vagy ch/f-ra kényszerül egy KQ mert lejön a flöss stb
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #7
    Idegen Teddy Snow avatara
    Csatlakozott
    2017. 10. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Igen, a flopon be kellett volna tolni. Miután így alakult, riveren már nem volt mit tennem és mögé checkeltem. UTG-ben bíztam, hogy majd ő tolja ránk, de dobott.

    A kisvaknak kilencesei voltak, azaz alacsonyabb szett.

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    openlimp/mini-raisel flop pot(gomb). 90% AA-KK, flop ch/r AI. (most volt a 10% :P)
    SB meg kissebb szet vagy kombodraw szóval rá is rá lehet tolni.
    Nem hinném, hogy SB-nél std. lenne KQ raise, hacsaknem veled elentétben ismeri a fisht és tudja hogy teljesen random.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2018. 01. 28. 23:42

  9. #9
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    openlimp/mini-raisel flop pot(gomb). 90% AA-KK, flop ch/r AI. (most volt a 10% :P)
    SB meg kissebb szet vagy kombodraw szóval rá is rá lehet tolni.
    Nem hinném, hogy SB-nél std. lenne KQ raise, hacsaknem veled elentétben ismeri a fisht és tudja hogy teljesen random.
    Akkor preflop Te is így játszod?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Érdekes mert ismertem 3 olyan embert is akik nagy mintán rendszeresen overcalloltak hogy többet nyerjenek fish bentartással, aztán amikor nem akartam nekik elhinni leellenőriztük és (nem csak ők mások is) kevesebbet hoztak. Asszem volt egy player aki kicsit meg tudta közelíteni a normál preflop játék EV-jét (10-20%-kal maradhatott le) de ez a max, általában 60-70%-át hozta a nem slowplaynek.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •