Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 19.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A januári rake kifizetések már megvoltak? Mert ott 57. lettem, de 8-an kiesetek előttem a nem akadémiás reg. miatt és még nem vettem észre. Vagy ilyenkor mi az eljárás? Köszönöm

  3. #13
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Saby0923 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A januári rake kifizetések már megvoltak? Mert ott 57. lettem, de 8-an kiesetek előttem a nem akadémiás reg. miatt és még nem vettem észre. Vagy ilyenkor mi az eljárás? Köszönöm
    A januári race nyeremények kifizetésre kerültek.

    Azon játékosok, akik még nem adták hozzá a Pókerakadémia profiljukhoz a felhasználónevüket, addig nem jogosultak a nyereményre, amíg ezt meg nem teszik, azonban ha jelzik nekünk, hogy már hozzáadták, akkor viszzamenőleg is megkapják a nyereményüket. Így emiatt senkit nem tudunk előbbre sorolni.

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 19.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a választ, az már más kérdés, hogy aki nem ismeri a race részvételi szabályait az valószínűleg nem is használja a pokerakadémiát és nem is fog jelentkezni. Vagy csak ezért vesz részt a versenyen, mert magyar, de a regje másik linkről történt. Sajnálom, de a szabály az szabály.

  6. #16
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Saby0923 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a választ, az már más kérdés, hogy aki nem ismeri a race részvételi szabályait az valószínűleg nem is használja a pokerakadémiát és nem is fog jelentkezni. Vagy csak ezért vesz részt a versenyen, mert magyar, de a regje másik linkről történt. Sajnálom, de a szabály az szabály.
    A race-en nem vesz részt minden magyar játékos, csak azok, akik a Pókerakadémián keresztül regisztráltak. Tehát olyan játékos, aki más linkről regisztrált nincs benne a listába.

    A piros "X" nem azt jelenti, hogy nem Pókerakadémián keresztül regisztrált, hanem hogy nem adta hozzá a Party Póker felhasználónevét a Pókerakadémia profiljához. Amint ezt megteszi, és jelzi nekünk, akkor visszamenőleg is meg fogja kapni a nyereményét. Erről a race táblázat felett pirossal kiemelve tájékoztatjuk a játékosokat.

  7. #17
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  8. #18
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  9. #19
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A race nyeremények kifizetésére sor került.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •