Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
Like Tree20Likes

Téma: A partypoker miért ennyire impotens a botokkal/csalásokkal szemben?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás A partypoker miért ennyire impotens a botokkal/csalásokkal szemben?

    Már hónapok óta játszom a party HUSNG asztalainál. Korábban is feltűnt, hogy itt sokkal több a bot a PShez képest, de az utóbbi időben már szinte nonstop ütik az asztalokat. Az egyik account például 29 órás sessiont nyomott le pisi-kaki szünet nélkül (ami tömény multitabling regwar volt) 4 óra offline után már újra a lobbyban garázdálkodott, míg egy másik szinte minden nap 18 órákat üti az asztalokat szintén szünetmentesen. PSről kitiltott robotok is vannak itt, mint például "Saauron1" és valószínűleg sok más finomság. Még az MTT játékosoknak is jut egy kevés szünet, az sng meg pont egy olyan műfaj, ahol szinte bármikor tarthatnának szünetet. Már többször jelentettem őket ahogy mások is, de a support mindig csak automatikus válasszal reagál. A külföldi fórumokon olvastam, hogy másoknak is gondja akadt a főleg orosz botokkal/összejátszásokkal, de a party semmit sem tesz ez ügyben.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Példát vehetnének az Ipoker +WPN -től .Ott példásan kezelik a botokot igaz h van 1-2 lowstakes mtt reg aki regel 19:00 kor meg 08:00kor is de kit érdekel véletlenül még a sharkja is blokkolva van .

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ja ez Ipoker a WPN-en még meg is eshetne az USA idő miatt az meg végképp érdekes amikor regeli a 10-20Eurosokat majd látom reggel h a 10esek mellett egy 50garantált 1Eurosra is regelve van Ev az Ev.De a 2+2-n van egy topik a botokról

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Amugy a lowstakes MTT-k még mindig aranybányák lennének tele fishekkel már ha ezeket a kibaszott botokat kipicsáznák is elég lenne. Mondjuk igy se a világ vége de nem hiányoznának

  5. #5
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már hónapok óta játszom a party HUSNG asztalainál. Korábban is feltűnt, hogy itt sokkal több a bot a PShez képest, de az utóbbi időben már szinte nonstop ütik az asztalokat. Az egyik account például 29 órás sessiont nyomott le pisi-kaki szünet nélkül (ami tömény multitabling regwar volt) 4 óra offline után már újra a lobbyban garázdálkodott, míg egy másik szinte minden nap 18 órákat üti az asztalokat szintén szünetmentesen. PSről kitiltott robotok is vannak itt, mint például "Saauron1" és valószínűleg sok más finomság. Még az MTT játékosoknak is jut egy kevés szünet, az sng meg pont egy olyan műfaj, ahol szinte bármikor tarthatnának szünetet. Már többször jelentettem őket ahogy mások is, de a support mindig csak automatikus válasszal reagál. A külföldi fórumokon olvastam, hogy másoknak is gondja akadt a főleg orosz botokkal/összejátszásokkal, de a party semmit sem tesz ez ügyben.
    Nagyjából meg is válaszoltad a kérdésedet. "tömény multitabling regwar" Kicsi edge mellett csapatni, ami igen szépen termeli a rake-et. Az 11-22-n is volt/van 1-2 "fura" figura, de ez sajnos benne van. Én korábban jelentettem 3-4 emberkét és a sablon válasz mellett egyszercsak kaptam egy e-mail-t, hogy valóban nem stimmelnek és megteszik a megfelelő lépéseket. Nem rögtön, de eltűntek. Azt persze nem tudom, hogy tényleg eltűntek vagy egyszerűen nicket cseréltek, de gyanítom eltűntek, mert eléggé egy sablonra épülő stratégiát játszottak.
    Ha már PS-en nincs annyi bot, akkor többet kell ott tolni
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából meg is válaszoltad a kérdésedet. "tömény multitabling regwar" Kicsi edge mellett csapatni, ami igen szépen termeli a rake-et. Az 11-22-n is volt/van 1-2 "fura" figura, de ez sajnos benne van. Én korábban jelentettem 3-4 emberkét és a sablon válasz mellett egyszercsak kaptam egy e-mail-t, hogy valóban nem stimmelnek és megteszik a megfelelő lépéseket. Nem rögtön, de eltűntek. Azt persze nem tudom, hogy tényleg eltűntek vagy egyszerűen nicket cseréltek, de gyanítom eltűntek, mert eléggé egy sablonra épülő stratégiát játszottak.
    Ha már PS-en nincs annyi bot, akkor többet kell ott tolni
    Mi volt a nickjük, ha nem titok? 22-n is rengeteg van, de azok még könnyen verhetőek.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    ha könnyen verhetőek akkor miért akarod kitiltani őket??
    cubefishnl likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha könnyen verhetőek akkor miért akarod kitiltani őket??
    1. feljebb is játszom
    2. ezek eléggé lekötnek, pláne ha akár 4-6-8 asztaloznak/több is van belőlük egyszerre.

  9. #9
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi volt a nickjük, ha nem titok? 22-n is rengeteg van, de azok még könnyen verhetőek.
    Sajnos már csak a babylonv nickre emlékszem és az e-mailek már nincsenek meg.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    És tényleg ott tartunk, hogy 1-2 alapstattal rendelkező bot-ot nem tudunk elverni, és ezért ilyen topikokat kell nyitni?? Miért nem mész el hentesnek bazzmeg??

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •