Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 23.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás ,, Ingyen'' HoldemManager 2 promo

    Sziasztok!
    A HM2 oldalon lehet latni h ha 2 teremben megtermelsz bizonyos mennyisegu pontot akkor megkapod a HM2-t. Az egyik a Winamax a masik a WILLIAM HILL.
    Rakerdeztem a WH live supportjanal es azt mondtak hogy ilyen nincs(megnezte a linket amit kuldtem) es javasolta h kerdezzek ra nalluk.
    Reggeltem. De nem talalok olyan opciot ahol fel lehet venni veluk a kapcsolatot.
    Szóval :minden relevans, segito hozzaszolanak orulnek.
    Valaki esetleg reszt vett benne vagy van kozvetlen email cime a Hm2 hoz.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    WH Regelésnél HOLDEM refferal code. 30$ befizetés majd 1.250 wh pont gyűjtése után ide: https://www.holdemmanager.com/store/myAccount.php beírod a userneved és elkölthetsz a HM-nél 100$-t.
    Utoljára módosítva: Ragemarci által: 2018. 02. 25. 18:41

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    1.250 wh pont gyűjtése egy olyan kezdőnek aki nincs tisztában a fogalmakkal igen necces, sőt

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 23.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szroli. Köszönöm.
    Mar irtam a HM supportnak h a WH nal nincs ilyen vagy nem tudnak rolla. Szoval talaljak ki h mi van es informaljanak.
    Ragemarcinak is köszönöm bar sztem félreértettél, nem volt gond a forditassal ertelmezessel.
    Ria05:köszönöm. Jol latod. Mint ahogy a K2-tis nehez megmaszni kotel nelkul, vagy bekerulni a Realba ugy hogy MTK neveles vagy etc.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •